
Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym”, Satchin Panda
OPIS:
„Zmagasz się z problemami zdrowotnymi?
Nie możesz schudnąć?
Masz kłopoty ze snem?
Cierpisz na depresję lub chroniczne uczucie niepokoju?
Dokuczają ci jelita i problemy trawienne?
A może dużo ćwiczysz i chciałbyś zwiększyć efektywność treningów?
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta rewolucyjna książka jest właśnie dla ciebie! Nawet nie wiesz, ile zależy od twojego rytmu okołodobowego. Okazuje się, że zgranie się z nim może okazać się kluczem do zdrowia i smukłej sylwetki! Czas, w którym jemy, śpimy, ćwiczymy i pracujemy, jest ważniejszy, niż sądziliśmy. Regulując rytm dnia, zyskamy lepsze życie niemal z dnia na dzień! Czy wiesz, że każda komórka w twoim organizmie ma wewnętrzny zegar, który można poprawnie nakręcić, jedynie przestrzegając odpowiedniego harmonogramu dnia? To nie mit, lecz potwierdzony naukowo fakt! Proste zasady opisane w tej książce wywołają prawdziwą rewolucję w twoim życiu. Ujarzmienie mocy swojego rytmu okołodobowego pomoże ci osiągnąć wymarzoną wagę, przyczyni się do znacznej poprawy funkcjonowania jelit, wzmocni układ odpornościowy i rozjaśni myśli, dzięki czemu będziesz uzyskiwać lepsze wyniki w nauce i pracy. Wszystko zależy od ciebie i twoich codziennych wyborów. Czy chcesz odnaleźć swój rytm okołodobowy?
Źródło: Wydawnictwo Feeria
Tytuł: Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym
Tytuł oryginału: The circadian code
Autor: Satchin Panda
Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 15.01.2020
Ilość stron: 368
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 44,90 zł
Patronat medialny bloga
Dodaj komentarz
Czytaj także

Zula Ankanon o przesłaniach ukrytych w historiach
W rozmowie z Zulą Ankanon odkrywamy fascynujące światy jej powieści. Autorka dzieli się inspiracjami do tworzenia bohaterów, przesłaniem ukrytym w historiach oraz wyzwaniem, jakie stanowiło połączenie pozornie różnych wątków. Zula Ankanon otwarcie opowiada o swoich celach pisarskich, badaniach nad trudnymi tematami oraz planach na przyszłość. W wywiadzie odsłania kulisy swojego pisarskiego świata i dzieli się mottem, które kieruje nią podczas tworzenia.

Czemu nadmierne myślenie o kłopotach się nie opłaca? – „Kobiety, które myślą za dużo”, Susan Nolen-Hoeksema
W ciągu ostatnich czterdziestu lat kobiety zyskały wzrost niezależności i możliwości rozwojowych. Możemy same podejmować decyzje