Wydarzenia

6-8 maja 2022

Festiwal Grozy i Fantastyki

Festiwal Grozy i Fantastyki to nie tylko ciekawe stoiska, ale także moc różnego rodzaju atrakcji, które będą przeznaczone i dostosowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla miłośników tego rodzaju imprez. Będzie to niezapomniany weekend dla miłośników książek, gier, wystaw i filmów. Wszystko w klimacie baśni, fantazji oraz horroru, thrillera i kryminału.

zobacz więcej
9-15 maja 2022

Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów

Sięgnij po plecak, wrzuć kompas, mapę i lekturę na drogę – razem ruszamy stawić czoła literackim przygodom!  Zapraszamy Cię na Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów! 9-15.05.2022 r. odbędzie się kolejna edycja Domowych Targów Książki. Nasze Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów idealna okazja, by przemierzyć morza, oceany, góry i doliny, odnaleźć to co najcenniejsze (nie tylko w książkach) nie ruszając się przy tym z kanapy!  My już nie możemy doczekać się wspólnej zabawy. 

zobacz więcej
26-29 maja 2022

Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki 2022 to największe międzynarodowe wydarzenie branży wydawniczej w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-29 maja 2022 roku. Na Warszawskich Targach Książki co roku można zapoznać się również z ofertą wydawców książek o tematyce historycznej. W tym miejscu na bieżąco będziemy podawali informacje dotyczące organizacji wydarzenia w 2022 roku.

zobacz więcej
1 2 3 6