Wydarzenia

7-8 września 2024

Targi książki i mediów Vivelo w Lublinie

Najlepsze książki, bestsellerowi autorzy, wiodące wydawnictwa i najnowocześniejsze formy przekazu. W dniach 7-8 września hale wystawiennicze Targów Lublin wypełnią się po brzegi literaturą oraz jej miłośnikami.

Do tego warsztaty, panele dyskusyjne i atrakcje dla miłośników popularnych gatunków literackich, koneserów literatury ambitnej oraz odbiorców literatury Young Adult. Ponadto spotkania autorskie i możliwość zdobycia autografów ulubionych autorów.

zobacz więcej
16-19 maja 2024

Targi książki i mediów Vivelo w Warszawie

W dniach 16-19 maja 2024 r. odbędą się Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie. Przestrzeń największego stadionu w kraju wypełnią stoiska wystawiennicze, dedykowane strefy tematyczne i wydarzenia towarzyszące, które pozwolą odwiedzającym zgłębić różnorodne obszary literatury i mediów. Będą to miejsca, w których każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od klasycznych dzieł literackich, po nowoczesne formy multimedialne.

Dodatkowo, w ramach targów przewidziane są liczne panele dyskusyjne, wykłady oraz warsztaty, które pozwolą uczestnikom zagłębić się w tematykę związaną z literaturą, mediami oraz najnowszymi technologiami. Targi stanowią także doskonałą okazję do zdobycia autografów od ulubionych autorów czy wymiany poglądów z innymi miłośnikami książek.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-19 maja 2024 na PGE Narodowym w Warszawie (wejście przez Recepcję Główną PGE Narodowego)

zobacz więcej
19-21 kwietnia 2024

11. Targi Książki w Białymstoku 

Białystok znajduje się w gronie prestiżowych miast w Polsce, w których odbywają się Międzynarodowe Targi Książki. Targi białostockie zainicjowane i organizowane przez Fundację Sąsiedzi są jedyną tego typu imprezą, o charakterze międzynarodowym, w Polsce północno-wschodniej.

Głównym celem Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku jest upowszechnianie literatury i czytelnictwa w województwie podlaskim, popularyzacja twórczości autorów związanych z regionem oraz promocja publikacji wydanych w województwie podlaskim.

zobacz więcej
1 2 3 15