Wydarzenia

10-11 grudnia 2022

Warszawskie Targi Fantastyki

Warszawskie Targi Fantastyki powstały w 2015 roku z myślą o ludziach, którzy kochają fantastykę we wszystkich jej odcieniach i przejawach. Impreza bardzo szybko ewoluowała i stała się wydarzeniem, które daje początek tysiącom fantastycznych pasji i zainteresowań. Jest to także idealne miejsce na zakupy z setkami stoisk z rękodziełem, książkami, grami i innymi wyrobami. To kreatywni i pełni pasji ludzie, spotkania z autorami i autorkami książek, aktorami, twórczyniami i pasjonatami.

zobacz więcej
14-16 X.2022

Gliwickie Dni Fantastyki

Gliwickie Dni Fantastyki: Neverending Story zabiorą was w świat nieskończonych przygód, magii i bohaterów. W świat, gdzie jedna historia kończy się tam, gdzie zaczyna następna. W świat, w którym w jednej chwili walczysz przeciwko Imperium po to, by za chwilę bronić się przed Inwazją Chaosu. Świat, gdzie siły natury mieszają się z zaawansowaną technologią, a krasnoludy stają ramię w ramię z żołnierzami Gwiezdnej Floty…

zobacz więcej
23-25 września 2022

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA 

Pracujemy nad nim ze wszystkich sił i czasami zastanawiamy się, jakie jeszcze musimy spełnić warunki, aby nasz Festiwal udał się po raz ósmy? Na razie, mając już zapełniony karnecik spotkań, porywamy się na nowe formy tj.  studio premier, warsztaty literackie i wykłady nadspodziewane, mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania. Warunkowo choćby!

zobacz więcej
1 2 3 8