Oko cyklonu- Paweł Famus

„Oko cyklonu”, Paweł Famus


„Oko cyklonu” to drugi tom serii „Progres wsteczny” historii alternatywnej – rozpoczyna się tam, gdzie teoretycznie mogła się skończyć historia prawdziwa w 1941 roku. W tym miejscu zaczyna się przygoda z całkowicie inną historią, niż tą, którą znamy. Żeby zaszło to, co napisałem, potrzebny był całkowicie odmienny splot wydarzeń i decyzji. Zmieniają się priorytety i zawiązywane są nowe sojusze. Już nic lub prawie nic nie dzieje się jak w historii. Fronty wędrują, gdzie chcą i trafiają w miejsca, o których nie słyszeliśmy. Polska racja stanu wyrażana przez bohatera związanego z polityką międzynarodową jest zagmatwana i posiada tajemnicze sprzeczności. W talii kart pozostają nam tylko ci sami bohaterowie – zarówno wyimaginowani, jak i prawdziwi – pojawiający się od czasu do czasu

Źródło: Paweł Famus

Link do zakupu książki: https://www.famus.pl/oko-cyklonu-pawel-famus/

Tytuł: Oko cyklonu
Autor: Paweł Famus
Cykl: Progres wsteczny, tom 2
Gatunek: fantasy, science fiction, historyczna
Data wydania: 17-09-2022
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,00 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Blog książkowy - Podsumowanie czytelnicze czerwca 2023 - zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – czerwiec 2023

Mogłoby się wydawać, że kilka dni temu publikowałam podsumowanie maja a mamy już 2 lipca i czas na podsumowanie przeczytanych w czerwcu książek! Czy któraś z pozycji wpadła Wam szczególnie w oko?


Denat wieczorową porą, Aneta Jadowska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Denat wieczorową porą”, Aneta Jadowska

Niektórzy nawet zza grobu potrafią napsuć krwi! Anonimowe zaproszenie na Bal Tajemnic nie budzi w Marii Garstce entuzjazmu, za to w Anieli Grzebałko, jej najlepszej przyjaciółce – i owszem. A Maria, zdaniem Anieli, po prostu musi jej towarzyszyć. Wkrótce stary dom w usteckim lesie, w samym środku śnieżycy stulecia, staje się sceną przemyślnej intrygi i konfrontacji.