Na jawie sen, Shadow, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Na Jawie Sen”, Shadow


Historia opowiadająca o mężczyźnie i kobiecie, będących w stałych związkach, którzy poznali się za pośrednictwem Internetu.

Wspólna znajomość przerodziła się w większe uczucie, nad którym oboje przestali panować. Książka opisuje, piękne chwile ich poznania oraz przeszkody, jakie stanęły im na drodze. Zgodnie z zamysłem autora, treść historii zadaje pytanie, czy podejmowane w naszym życiu decyzje oraz związane z nimi ryzyko, zawsze popłaca. Pokazuje, że uczucie zakochania się, przynosi z jednej strony zapierające dech w piersiach, cudowne i niepowtarzalne chwile, a z drugiej strony trudne do przeżycia.

Pełna emocji, pożądania oraz życiowych rozterek książka, w której każdy z nas może odnaleźć cząstkę własnego ja.

Źródło: Shadow


Książka w dniu premiery będzie dostępna TUTAJ . Możecie ją zamawiać również poprzez adres e-mail: shadow.ksiazki@o2.pl

Kupując książkę wspierasz dzieci będące pod opieką fundacji Gajusz. Warto pomagać.
Tytuł: Na Jawie Sen
Autor: Shadow
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Data wydania: 16-08-2021
Ilość stron: 334
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Lauren Weisberger-nie ma tego złego-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Nie ma tego złego”, Lauren Weisberger

„Nie ma tego złego” to nowa powieść autorki bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady”. Opowieść o kobiecej solidarności i zemście w stylu „Wielkich kłamstewek”. Doskonałe małżeństwa. Idealni sąsiedzi. Kłamstwa jak malowane. Greenwich w stanie Connecticut, miasteczko jak z obrazka ‒ poznacie je po wypielęgnowanych trawnikach i po tym, jak pilnie każdy strzeże tu swoich sekretów.


W krainie mroku z R.G. Sawickim

W krainie mroku z R.G. Sawickim

W rozmowie z R.G. Sawickim, autorem przerażających opowieści, odkrywamy, że jego przygoda z pisaniem rozpoczęła się „brutalnie”, zdobywając uznanie pomimo wątpliwości pierwszych czytelników. R.G. Sawicki dzieli się również swoimi spostrzeżeniami na temat procesu twórczego, rytuałów pisarskich i tego, co naprawdę go przeraża w rzeczywistym życiu. Rozmowa z autorem ukazuje nie tylko kulisy twórczości, ale także jego spojrzenie na świat, obawy, i nadzieje związane z przyszłością.