Na jawie sen, Shadow, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Na Jawie Sen”, Shadow


Historia opowiadająca o mężczyźnie i kobiecie, będących w stałych związkach, którzy poznali się za pośrednictwem Internetu.

Wspólna znajomość przerodziła się w większe uczucie, nad którym oboje przestali panować. Książka opisuje, piękne chwile ich poznania oraz przeszkody, jakie stanęły im na drodze. Zgodnie z zamysłem autora, treść historii zadaje pytanie, czy podejmowane w naszym życiu decyzje oraz związane z nimi ryzyko, zawsze popłaca. Pokazuje, że uczucie zakochania się, przynosi z jednej strony zapierające dech w piersiach, cudowne i niepowtarzalne chwile, a z drugiej strony trudne do przeżycia.

Pełna emocji, pożądania oraz życiowych rozterek książka, w której każdy z nas może odnaleźć cząstkę własnego ja.

Źródło: Shadow


Książka w dniu premiery będzie dostępna TUTAJ . Możecie ją zamawiać również poprzez adres e-mail: shadow.ksiazki@o2.pl

Kupując książkę wspierasz dzieci będące pod opieką fundacji Gajusz. Warto pomagać.
Tytuł: Na Jawie Sen
Autor: Shadow
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Data wydania: 16-08-2021
Ilość stron: 334
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Paleta namietności, Renata Czaban – Kryczka, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Paleta namiętności”, Renata Czaban–Kryczka

Renata – matka Łucji, odkrywa rodzinną tajemnicę, która wstrząśnie wszystkimi mieszkańcami miasta. Do czego to doprowadzi? W życiu ciężarnej Łucji zachodzą ciągłe zmiany. Czy serce dziewczyny skradnie przystojny policjant, czy może powróci uczucie do Dominika – jej pierwszej miłości? Paulina i Adrian planują swój najważniejszy dzień w życiu. Czy nic nie stanie na drodze do ich szczęścia? Poddaj się namiętności i zanurz się w kontynuacji pełnej ciepła i zwrotów akcji serii „Paleta emocji”.


Paweł Kopijer. zaczytanyksiazkoholik.pl,

Co łączy Pawła Kopijera z Sherlockiem Holmesem?

Wywiad z Pawłem Kopijerem powienien przeczytać każdy miłośnik literatury fantastycznej. Autor książek „Mrok we krwi” i „Czempion Semaela” zdradza m.in. kiedy na rynku pojawi się trzeci tom trylogii Mitrys oraz z czym w jego przypadku wiąże się pisanie powieści… Zapraszam do lektury!