Kraina Niewidzialnego Dobra- Agnieszka Żukowska-zaczytanyksiazkhoolik.pl

„Kraina Niewidzialnego Dobra”, Agnieszka Żukowska


Udaj się do Krainy Niewidzialnego Dobra. Będzie to podróż pełna tajemnicy, piękna, magii i miłości. Tu odnajdziesz radość i odkryjesz prawdziwą moc swego serca.
Poznaj bohaterów opowiadań Jasmena i buraczany kamień oraz Nataniel i tajemniczy słoń.
Dziewczynka i chłopiec nie są szczęśliwymi dziećmi, lecz nie wiedzą, że tego, co najważniejsze, muszą szukać w samych sobie. Jasmenie doskwiera brak przyjaciół, ale nie zauważa, że swoim zachowaniem odpycha ludzi. Nataniel nie może pogodzić się ze śmiercią taty, pogrążając w smutku nie tylko siebie. Każde z nich udaje się w niezwykłą podróż ze swoim wyjątkowym opiekunem i dociera do najgłębszych emocji, do wnętrza swego serca.
Kraina Niewidzialnego Dobra to książka, dzięki której każde dziecko pozna takie wartości, jak przyjaźń, zaufanie, bezinteresowność i miłość. To opowieść przypominająca o ich prawdziwym znaczeniu także każdemu dorosłemu.

Źródło: Wydawnictwo Nowoczesne

Tytuł: Kraina Niewidzialnego Dobra
Autor: Agnieszka Żukowska
Gatunek: literatura dziecięca
Wydawnictwo: Nowoczesne
Data wydania: 20-04-2022
Ilość stron: 62
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 19,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Przestrzeni! Przestrzeni!

Najgłośniejsza z powieści Harry’ego Harrisona – „Przestrzeni! Przestrzeni!”

Autor ukazuje nam przyszłość, która może spotkać ludzkość, czyli przeludnienie opowiadając się wyraźnie za kontrolą urodzin i sprzeciwianiu się degradacji środowiska naturalnego. Nowy Jork, rok 1999, 35 mln ludzi. Przeludniony świat, który chyli się ku zagładzie.


Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza-Michał MICHU Heppner-zaczytanyksiazkoholik.pl

Wiesz jak żyć? – „Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza”, Michał MICHU Heppner

„Obyczaje czy maniery, których przestrzegali nasi dziadowie, nijak się mają do współczesnej rzeczywistości. Jak dziś powinien zachowywać się prawdziwy dżentelmen? Co jeszcze niedawno było pożądanym zachowaniem, a dziś traktowane jest jako gafa? I odwrotnie, nad czym dawniej dobrze wychowany osobnik