Blog książkowy - W poszukiwaniu miłości - bezpieczeństwa czy zrozumienia - Co z nami - Aneta Kozińska - zaczytanyksiazkoholik.pl

W poszukiwaniu miłości, bezpieczeństwa czy zrozumienia – „Co z nami…”, Aneta Kozińska


„Co z nami…” to powieść, która porwała mnie w wir uczuć, skomplikowanych więzi międzyludzkich, namiętności i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Aneta Kozińska, już znana mi ze Splotów”, świetnie przedstawia historie trzech głównych postaci – Marii, Piotra i Łukasza, których losy splatają się na dwóch sferach: realnej i wirtualnej.

W początkowej fazie wielu związków wszystko wydaje się bajkowe. Gdy życie staje się monotonne i brakuje tego, co kiedyś budowało więź między partnerami, ludzie szukają ucieczki od rutyny często w wirtualnym świecie. Podobnie jak to ma miejsce z bohaterami książki.

Wszyscy są winni i źli, tylko nie on!

Internetowa znajomość staje się dla nich sposobem na ulgę w codziennych troskach i stresach. Jednak tego typu relacje niosą ze sobą również ryzyko rozczarowania i tęsknoty. Maria przyciąga mężczyzn, jednak Szymonowi umyka coś i nie wiedzie w swojej żonie tego, co widzą w niej inni mężczyźni.

Rozpłakała się, gdy to przeczytała. Zaczynała się do niego przyzwyczajać. Był.

Aneta Kozińska wykreowała postacie, które są tak realistyczne, że mogłyby istnieć naprawdę. Ich emocje, pragnienia i tęsknoty są tak autentyczne, że czytelnik natychmiast się nimi identyfikuje. Kozińska świetnie operuje narracją, prowadząc nas przez zawiłe ścieżki ludzkich uczuć i relacji. Czytając, czujemy się jakbyśmy stali obok bohaterów i im bardziej lub mnie dopingowali, jakbyśmy chcieli ustrzec ich przed błędem, który mają zamiar popełnić.

Akcja powieści jest pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów. Bohaterowie, zmagając się z samotnością, poszukują miłości i poczucia bezpieczeństwa w wirtualnym świecie, gdzie czasem znajdują tylko ułudę prawdziwej bliskości. To opowieść o ludzkich pragnieniach, które czasem prowadzą nas na nieoczekiwane ścieżki.

„Co z nami…” to książka, która skłania do refleksji nad własnym życiem, relacjami i sensem poszukiwań. Czy bohaterowie odnajdą drogę do szczęścia? To pytanie, które towarzyszyło mi przez całą lekturę, prowokując do przemyśleń i analizy własnych emocji i wyborów.

Aneta Kozińska stworzyła niezwykle poruszającą i wciągającą powieść, która z pewnością zostanie w pamięci na długo po zakończeniu lektury. Dla tych, którzy szukają książki pełnej emocji, w której nie brakuje również namiętności czy refleksji i niezwykłych historii ludzkich, „Co z nami…” jest trafnym wyborem.Tytuł: Co z nami…
Autor: Aneta Kozińska
Gatunek: literatura obyczajowa, romans, erotyk
Data wydania: 16-05-2024
Ilość stron: 305
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 44,00 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Czerwona pełnia - Katarzyna Ryrych - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Czerwona pełnia”, Katarzyna Ryrych

Poszczególne zdarzenia są jak potoki wpadające do wielkiej rzeki. Losy każdego z bohaterów tej opowieści prowadzą do jednego czasu, aby wszystko, co się wydarzyło, wydarzyć się mogło. Młodzi Wierzbiccy opuścili rodzinne gniazdo. W Białym Dworze pozostała Malwina z Leą, w pobliżu jak dawniej mieszka Dyzia z Michałem, sparaliżowanym po udarze. Zmęczona i wyczerpana opieką nad mężem, wspomina dawne czasy, młodość i kogoś, kto wtedy


Setki książek lecą na Księżyc

Setki książek lecą na Księżyc

Lunar Codex, ogromne archiwum opowiadające historię ludzkości poprzez sztukę, zmierza na Księżyc. To największy w historii projekt wystrzelenia dzieł kultury w kosmos, a stała instalacja na pokładzie serii bezzałogowych rakiet rozpocznie się jeszcze w tym roku.