Perska namiętność

„Perska namiętność”, Laila Shukri


Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną? Porwał mnie ten arabski świat i narracja Laili Shukri – „Perska namiętność”.

„Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na wspólne wakacje na Sri Lankę. Kiedy to nie pomaga, Sara, miotana silnymi emocjami, wyjeżdża do Tunezji, gdzie poznaje miłość życia i być może odnajduje swoją oazę szczęścia. Tylko co się stanie, jeśli uczucie przysłoni prawdę? Czy bywają chwile, kiedy już za późno, żeby odwrócić nasze wybory? I czy upragniona przez nią od lat wolność przyniesie jej wymarzone życie?”

Moim zdaniem książka słabsza niż poprzednie. Ta książka, w dużej mierze to przewodnik turystyczno-historyczny. Jedyne co wiem z książki to, że Sara była przez cały czas smutna, rozżalona. Trochę słabo – a szkoda …Tytuł: Perska namiętność
Autor: Laila Shukri
Cykl: tom 3
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 26-04-2017
Ilość stron: 431
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 35,00 złDodaj komentarz


Czytaj także

Sen o aniele

„Sen o aniele”, Katarzyna Mak

Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć? Kochać kogoś to znaczy widzieć cud niewidoczny dla innych? Zakochani nie tylko patrzą sobie w oczy, ale spoglądają w tym samym kierunku? Czy miłość to rzeczywiście wszystko, czego potrzebujemy, by czuć się szczęśliwym i spełnionym? Na te i inne pytania muszą sobie odpowiedzieć Brad i Angel, bohaterowie znani z powieści Dotyk anioła.


Anna Szczęsna, sztuka dawania prezentów, zaczytanyksiazkoholik.pl

Magia świąt – „Sztuka dawania prezentów”, Anna Szczęsna

Ze wszystkich osób w rodzinie, chyba tylko Amelia cieszyła się na Święta Bożego Narodzenia. Przez cały rok każdego uważnie słuchała, aby kupić mu prezent, o którym marzył. Niestety, tylko ona przykładała do tego tyle uwagi i zaangażowania. „Pachnąca piernikami opowieść o rodzinnej tajemnicy, przebaczeniu i magii świąt”