Perska namiętność

„Perska namiętność”, Laila Shukri


Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną? Porwał mnie ten arabski świat i narracja Laili Shukri – „Perska namiętność”.

„Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na wspólne wakacje na Sri Lankę. Kiedy to nie pomaga, Sara, miotana silnymi emocjami, wyjeżdża do Tunezji, gdzie poznaje miłość życia i być może odnajduje swoją oazę szczęścia. Tylko co się stanie, jeśli uczucie przysłoni prawdę? Czy bywają chwile, kiedy już za późno, żeby odwrócić nasze wybory? I czy upragniona przez nią od lat wolność przyniesie jej wymarzone życie?”

Moim zdaniem książka słabsza niż poprzednie. Ta książka, w dużej mierze to przewodnik turystyczno-historyczny. Jedyne co wiem z książki to, że Sara była przez cały czas smutna, rozżalona. Trochę słabo – a szkoda …Tytuł: Perska namiętność
Autor: Laila Shukri
Cykl: tom 3
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 26-04-2017
Ilość stron: 431
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 35,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Syberia

„Kroniki Lenny’ego. Syberia”- czyżby to było rozczarowanie?

Opis książki, jak i okładka bardzo mnie zaciekawiły i liczyłam na może nie bardzo, ale na ciekawą, zawierającą sporo opisów z podróży na Syberię lekturę. Ale nie … nie mogło być zbyt pięknie.


Tajemnica starego kurhanu

„Tajemnica starego kurhanu” – świat, który pragniemy poznawać strona po stronie, Jacek Mariusz Wicher

„Tajemnica starego kurhanu” to oderwanie od codzienności. Autor porwał mnie w niezwykłą powieść historyczno-przygodową, która niestety, jak dla mnie, zbyt szybko się skończyła.