Perska namiętność

„Perska namiętność”, Laila Shukri


Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną? Porwał mnie ten arabski świat i narracja Laili Shukri – „Perska namiętność”.

„Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na wspólne wakacje na Sri Lankę. Kiedy to nie pomaga, Sara, miotana silnymi emocjami, wyjeżdża do Tunezji, gdzie poznaje miłość życia i być może odnajduje swoją oazę szczęścia. Tylko co się stanie, jeśli uczucie przysłoni prawdę? Czy bywają chwile, kiedy już za późno, żeby odwrócić nasze wybory? I czy upragniona przez nią od lat wolność przyniesie jej wymarzone życie?”

Moim zdaniem książka słabsza niż poprzednie. Ta książka, w dużej mierze to przewodnik turystyczno-historyczny. Jedyne co wiem z książki to, że Sara była przez cały czas smutna, rozżalona. Trochę słabo – a szkoda …Tytuł: Perska namiętność
Autor: Laila Shukri
Cykl: tom 3
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 26-04-2017
Ilość stron: 431
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 35,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Savoir vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza, Michał MICHU Heppner, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza”, Michał MICHU Heppner

Obyczaje czy maniery, których przestrzegali nasi dziadowie, nijak się mają do współczesnej rzeczywistości. Jak dziś powinien zachowywać się prawdziwy dżentelmen? Co jeszcze niedawno było pożądanym zachowaniem, a dziś traktowane jest jako gafa? I odwrotnie, nad czym dawniej dobrze wychowany osobnik


Hashtag

„Hashtag” autorstwa Remigiusza Mroza

Hashtag „apsyda” i tajemnicza paczka z paczkomatu, której nikt nie oczekiwał i która w ogóle nie powinna przyjść…. Remigiusz Mróz po raz kolejny zwodzi nas i czaruje swoim piórem. Psychologia i tajemnice psychiki człowieka są w tej książce elementem kluczowym – także, jeżeli interesuje Cię zawiłość ludzkiego umysłu koniecznie przeczytaj „Hashtag”. Książka porusza zarówno tematykę zaburzeń psychicznych, zaburzeń świadomości, pamięci, ale także zaburzeń osobowości.