Klan Matejków

„Klan Matejków” autorstwa Marka Sołtysika


Ze sztuką za pan brat. „Klan Matejków”.

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną pozycją Marka Sołtysika. Mowa tutaj o książce pt. „Klan Matejków”. Tym razem poznajemy historie, perypetie, dobre i smutne chwile rodziny Matejków. Każdy z nas kojarzy prace Jana Matejko, a dzięki bogato ilustrowanej książce co chwila zatrzymujemy się na moment i podziwiamy dzieła mistrza. Książka tak samo dobra, jak „Klan Kossaków”. Polecam każdemu, nie tylko fanom malarstwa, sztuki. Każdy znajdzie dla siebie smaczki, o których nie miał wcześniej pojęcia. Do tego, czyta się ją bardzo przyjemnie, mimo iż jest to typowa książka historyczna. Lubicie książki o takiej tematyce?Tytuł: Klan Matejków
Autor: Marek Sołtysik
Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2019
Ilość stron: 288
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 49,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Dieta dla zdrowia psychicznego, Uma Naidoo, zaczytanyksiazkoholik.pl

Uma Naidoo, „Dieta dla zdrowia psychicznego”

Psychiatrzy przepisują swoim pacjentom leki, psychologowie kierują ich na różnego rodzaju terapie, jedni i drudzy jednak rzadko udzielają porad na temat tego, co powinno pojawiać się na talerzu. Dieta silnie i wieloaspektowo wpływa na naszą psychikę. Zmagasz się ze stanami lękowymi lub depresją? Nie możesz spać? Męczy cię mgła mózgowa? A może cierpisz na inne poważne schorzenia psychiczne i zastanawiasz się, jak sobie pomóc?


Renata Czaban-Kryczka

Renata Czaban-Kryczka

Rocznie czytam ponad dwieście książek. Są o różnej tematyce i różnych autorów. Jednak najczęściej rozczytuję się w romansach epoki wiktoriańskiej. W wolnych chwilach lubię tworzyć coś dla siebie, co pozwala mi zachować otwarty umysł.