Klan Matejków

„Klan Matejków” autorstwa Marka Sołtysika


Ze sztuką za pan brat. „Klan Matejków”.

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną pozycją Marka Sołtysika. Mowa tutaj o książce pt. „Klan Matejków”. Tym razem poznajemy historie, perypetie, dobre i smutne chwile rodziny Matejków. Każdy z nas kojarzy prace Jana Matejko, a dzięki bogato ilustrowanej książce co chwila zatrzymujemy się na moment i podziwiamy dzieła mistrza. Książka tak samo dobra, jak „Klan Kossaków”. Polecam każdemu, nie tylko fanom malarstwa, sztuki. Każdy znajdzie dla siebie smaczki, o których nie miał wcześniej pojęcia. Do tego, czyta się ją bardzo przyjemnie, mimo iż jest to typowa książka historyczna. Lubicie książki o takiej tematyce?Tytuł: Klan Matejków
Autor: Marek Sołtysik
Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2019
Ilość stron: 288
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 49,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Zniknij z moich oczu - Krystyna Januszewska - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Zniknij z moich oczu”, Krystyna Januszewska

Lena po śmierci matki znajduje na jej komputerze plik z notatkami. Okazują się one tropem prowadzącym do wyjaśnienia tajemniczej sprawy, w którą przed laty zaangażowała się policja trzech krajów. Chodziło o przyjaciółkę matki, Joannę Malicką. Malicka pewnego razu pojechała do Włoch po chorego syna. To miała być podróż tam i z powrotem, ale tego planu nie udało się zrealizować.


Paleta uczuć

Debiutancka powieść Renaty Czaban-Kryczki – „Paleta uczuć”

Autorka zasypuje nas w niej miłością, przyjaźnią, namiętnością, oddaniem, cudownymi więziami rodzinnymi … wszystkim, co najlepsze, ale pojawia się również żal, nienawiść, rozczarowanie. Mamy tutaj do czynienia z całym wachlarzem uczuć, jakie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Od śmiechu po łzy.