Miłość na Instagramie

„Miłość na Instagramie #w_średnim _wieku”, Zara


Miłość czeka tuż za rogiem … internetu.

Czy zdarza Wam się romansować w sieci? Mnie osobiście nie, ale bohaterce książki „Miłość na Instagramie #w_średnim _wieku” owszem.

Julia jest matką bliźniaków, mężatką, kobietą pracującą, ale nie przeszkadza jej to w … romansowaniu poprzez Instagram. Julia jest bardzo atrakcyjną kobietą i z tego też względu na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć, np. z siłowni, które spotykają się z dużym zainteresowaniem płci przeciwnej, niekoniecznie jej męża. Pewnego razu na profilu zaczepił ją Joel, 43-letni przystojny muzyk z Tel Awiwu. Z rozmów na Instagramie przeszli na WhatsAppa. Szybko zaczęli zatracać się w rozmowy poprzez komunikator, a z czasem też telefoniczne. Rozmowy były dla nich wytchnieniem, spowiedzią z całego dojrzałego życia, chwilą na żale i marzenia. Stawały się coraz bardziej intymne i otwarte. Przesyłali sobie tysiące zdjęć, pocałunków i pieszczot – wszystko wirtualnie, ale ich marzeniem było się spotkać. Planowali już nawet wspólną przyszłość. Czy się udało? Co doprowadziło do tego, że matka i żona skusiła się na chwilowo wirtualny romans? Czy można tak romansować, będąc tuż obok męża? Czy jej mąż to zauważył? Książkę mimo objętości czyta się bardzo szybko, gdyż praktycznie cała składa się z dialogów bohaterów wprost z komunikatorów. Pozycja typowo kobieca. Co o niej sądzę … hmm, lekka i można ją traktować jako odskocznię od ciężkiego dnia, aby coś dodatkowego wniosła, to nie, nie jest to ten rodzaj lektury, ale mimo wszystko przyjemna w odbiorze.


Tytuł: Miłość na Instagramie #W_ŚREDNIM_WIEKU
Autor: Zara
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 13-11-2019
Ilość stron: 522
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 44,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Czy jest nas za dużo

„Czy jest nas za dużo?” – książka dająca do myślenia

Ziemia ma swoje ograniczenia i pytanie, czy jest jakaś liczba, granica, kiedy powinniśmy się zatrzymać? Wzrost liczby ludności sprawia, że coraz trudniej pogodzić nasze życie z życiem pozostałych mieszkańców planety. Naszym wzorcem są kraje Zachodu, zwłaszcza USA.


„Na gorącym uczynk" autorstwa Joanny Jurgały Jureczki

„Na gorącym uczynku” autorstwa Joanny Jurgały Jureczki

Jurgała „przyłapuje” swoich bohaterów w sytuacjach kłopotliwych, ale dzięki temu zostają oni odkurzeni, krew w nich zaczyna krążyć, nabierają barw, budzą sympatię i wzruszenie. Galeria postaci, zestawiona zaskakująco. Tak o nich w szkole się nie mówiło, nie uczyło. Romansujący Mickiewicz, który dziwnym trafem nie może przedrzeć się do Powstania, o czym ponoć marzył,