Jego babeczka

Dawka humoru – „Jego babeczka” autorstwa Penelope Bloom


Posiadanie seksownego szefa wcale nie jest szczególnie kłopotliwe. Łatwo powiedzieć!

Wcześniej nie miałam do czynienia z książkami Penelope Bloom i chyba mnie trochę ominęło. „Jego babeczka” miała swoją premierę 30.10.2019 r. Jest to komedia romantyczna, coś dla nas – kobiet, chyba że mężczyźni też lubią taką tematykę. Bardzo fajne opowiadanie o miłości, zaangażowaniu, pełne humoru … umilające popołudnie.

Naszą bohaterką jest Emily, młodziutka dziewczyna, która uwielbia sztukę, malarstwo i żyje już wyjazdem do Paryża na studia związane ze sztuką, musi tylko przetrwać jeszcze kilka miesięcy. Prowadzi zajęcia z malowania w domu spokojnej starości i to tutaj otrzymuje dodatkową pracę, bo jak na artystkę przystało, nie ma stałego zajęcia, tylko bierze pojedyncze zlecenia. Jej nowym szefem okazuje się Ryan (prowadzi sieć znanych piekarń), którego skądś kojarzy ale na szybko nie może sobie przypomnieć skąd. Kiedy jednak już sobie uświadomiła, kim on jest, to niezbyt jest zadowolona, gdyż nie ma z nim zbyt przyjemnych wspomnień – szkolnych wspomnień. Ma dla niego przygotować dekoracje na wielką imprezę Halloween, którą organizuje Ryan dla swoich pracowników i przyjaciół. Wiedząc, że potrzebuje pracy, nie ma serca odmówić mu zlecenia. Ryan dopiero po jakimś czasie przy pomocy przyjaciół ogarnia, skąd kojarzy Emily. Czy z tej znajomości coś wyjdzie? Czy Emily wiedząc, że czekają na nią wymarzone studia, nie będzie sobie chciała komplikować życia? Czy jednak wpadnie po uszy i zakocha się na zabój w Ryanie? A może ktoś, kto będzie chciał im pomóc i ich zeswatać tylko namiesza i zepsuje wszystko? Cudowną i mega śmieszną postacią jest tutaj też babcia żony Williama, przyjaciela Ryana, która nie owijając w bawełnę, mówi o seksie, pożądaniu w sposób dość dosadny jak na emerytkę. Książka napisała prostym językiem, lekka, odprężająca niewymagająca zbytniego myślenia – w sam raz na jesienne popołudnie.Tytuł: Jego babeczka
Tytuł oryginału: His treat
Autor: Penelope Bloom
Cykl: Objects of Attraction (tom 3)
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 255
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 34,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Droga Icemana, Wim Hof, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Droga Icemana. Metoda Wima Hofa. Ćwiczenia oddechowe, trening z zimnem oraz praca z umysłem”, Koen De Jong, Wim Hof

Wim Hof to holenderski rekordzista, znany jako „Człowiek lodu” (z ang. „Iceman”), który zasłynął ze względu na swoją zdolność kontroli temperatury ciała i odporność na ekstremalne zimno.


„Głodna Góra”, Jola M. Mroszczy,z aczytanyksiazkoholik.pl

Połączenie z Naturą w książce pt. „Głodna Góra”, Jola M. Mroszczyk

„Głodna Góra” to opowieść o wyjątkowym znaczeniu. To wskazówka dla tych, którzy pragnąc połączenia z Naturą, szukają własnej drogi rozwoju duchowego. To przestroga dla traktujących Ziemię instrumentalnie, bezmyślnie czerpiących z jej zasobów”.