Zemsta ubiera się u Prady

Czyżby rozczarowanie? – „Zemsta ubiera się u Prady”


Zemsta nigdy nie wychodzi z mody …

Kto nie lubi filmu „Diabeł ubiera się u Prady”? Ja po prostu oszalałam na jego punkcie, mogłabym go oglądać cały czas… Chcąc poznać dalsze losy Andy, zainteresowałam się książką „Zemsta ubiera się u Prady. Zemsta Diabła”. Autorka kontynuuje w niej losy Mirandy Priestly oraz jej asystentek Andy i Emily. Mija 10 lat od momentu, kiedy Andy odeszła z pracy w prestiżowym magazynie modowym „Runway”. To jaką szefową była Miranda, to chyba każdy wie. Andy wraz z Emily (została zwolniona z Rynwaya przed obiecanym awansem) założyły prestiżowy, ślubny magazyn „Plunge”. Wyszła za mąż za przystojnego prezesa dużej firmy medialnej, Maxa Harrisona. Plunge stał się bardzo szybko rozpoznawalnym i popularnym magazynem. Zawdzięczał to kontraktowi Emily z wcześniejszej pracy oraz talentowi pisarskiemu Andy. Nie musiały długo czekać, aby zwróciła na nich uwagę grupa wydawnicza Eliasa-Clarka (należy do nich również Runway). Na czele grupy stoi niezapomniana Miranda. Potęga w świecie mody a tym samym istny „diabeł”. Kiedy Andy i Emily zdążyły już zapomnieć o dawnej szefowej, zjawia się na horyzoncie z propozycją kupna Plunge za astronomiczną kwotę. Nie jest jednak tak pięknie, jakby się mogło wydać, gdyż jest warunek – Andy i Emily muszą przepracować pełny rok pod rządami „smoczycy”. Czy sprostają temu? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zachęcam do przeczytania. Nie jest to książka wysokich lotów, ale czyta się lekko i przyjemnie.Tytuł: Zemsta ubiera się u Prady
Tytuł oryginału: Revenge Wears Prada: The Devil Returns
Autor: Lauren Weisberger
Cykl: Diabeł ubiera się u Prady (tom 2)
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 09-10-2013
Ilość stron: 464
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 35,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Zabijcie wszystkich

Violetta Domagała ze swoją najnowszą powieścią historyczną

Lubię od czasu do czasu przeczytać coś historycznego, ale żeby było to jeszcze napisane prostym i przystępnym językiem a fabuła nie zagmatwana, aby nie pogubić się kto z kim, kto skąd, etc. Zaiste taka właśnie jest powieść Violetty Domagały „Zabijcie wszystkich. Bóg swoich rozpozna. Tom 1. Żądza”


Wywiad - Alicja Horn, zaczytanyksiazkoholik.pl

Kto kryje się pod pseudonimem Alicja Horn?

Premiera debiutanckiej książki Alicji Horn miała miejsce zaledwie 29 czerwca br. Mowa oczywiście o „Wyleczonych”. Z rozmowy z autorką dowiecie się między innymi, jak wyglądały prace nad nią, jak dużo w książce jest fikcji a jak dużo rzeczywistości szpitalnej… Jeśli interesuje Was poznanie bliżej Alicji, zapraszam do lektury niezwykle ciekawej rozmowy.