
„W imię zemsty”, Katarzyna Grabowska
„W imię zemsty” to pierwszy tom nowego cyklu, który już niebawem będzie miał swoją premierę.
W świecie, w którym liczą się pieniądze i wpływy, nie ma miejsca na litość. Nawet miłość nie może stanąć na drodze do realizacji celu. Ważne jest tylko to, aby przetrwać i utrzymać władzę.
Igor miał tego pecha, że urodził się w rodzinie Leonida Sokołowa, ukraińskiego multimilionera związanego z rosyjskimi sferami rządowymi i stojącego na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Dorastając jako drugi, niechciany, gorszy syn, nie mógł liczyć choćby na odrobinę ciepła ze strony ojca. Po traumie z dzieciństwa zdołał odnaleźć spokój na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie po ucieczce z Odessy rozpoczął wraz z matką nowe życie.
Niestety, przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć… Jest ktoś, kto pała nienawiścią do rodziny Sokołowa. Ktoś, kto chce wyrównać rachunki. Za grzechy Leonida muszą odpowiedzieć jego bliscy, a zemsta ma być bardzo bolesna. Rozpoczyna się gra, w której główną rolę odgrywa intryga i namiętność.
Jak w tym wszystkim odnajdzie się Igor? Czy będzie potrafił przezwyciężyć swoje słabości? A może to właśnie on, jak twierdzi francuska policja, stoi za wszystkim?
Źródło: Wydawnictwo Videograf
Tytuł: W imię zemsty
Autor: Katarzyna Grabowska
Cykl: Gorszy syn (tom 1)
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 18-05-2021
Ilość stron: 320
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena rynkowa: 39,90 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

„Z tej strony Sam”, Dustin Thao
„Z tej strony Sam” to poruszająca opowieść dla fanów „Gwiazd naszych wina” Johna Greena i „Zostawiłeś mi tylko przeszłość” Adama Silvery. Siedemnastoletnia Julie Clarke ma wielki apetyt na życie i pełne nadziei marzenia: wyprowadzić się z małego miasteczka, studiować w college’u, spędzić lato w Japonii… A to wszystko razem z jej wspaniałym chłopakiem Samem. Niestety los ma dla nich inne plany.

„RzeczpostApokaliptyczna Polska. Tom 2 – Rabacja”, Adam Magdoń
Polska, 2133 rok. Społeczeństwo jest rozwarstwione. Wyższe klasy bez cienia litości wyzyskują tych, którym się w życiu nie poszczęściło. Kapitalizm w swej najbardziej patologicznej postaci odbiera pracownikom prawo do wynagrodzenia, odpoczynku, a przede wszystkim do człowieczeństwa. Liczy się tylko zysk i zaspokojenie żądz tych na szczycie. Ci zdają się bezkarni.