Wyjazd na weekend

Wyjazd na weekend

Autor: Sarah Alderson


Opis książki:

Kiedy wymarzony wyjazd zmienia się w…  przerażający koszmar!

Orla i Kate przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Niejedno już przeszły – od trudnych doświadczeń Orli jako świeżo upieczonej matki do niełatwej sprawy rozwodowej, przez którą przechodzi Kate – i zawsze się wspierały. I pomijając ostatnie kilka lat, raz w roku fundowały sobie wspólny weekendowy wypad.

W tym roku zdecydowały się na Lizbonę: piękny apartament ze wspaniałym widokiem i ekscytujący program zwiedzania. Nic nie mogłoby rozpocząć lepiej tej wycieczki niż wieczorne wyjście na miasto.

Ale kiedy Orla budzi się następnego ranka, nigdzie nie ma Kate.

Przesłuchiwana przez policję Orla, która z miejsca staje się główną podejrzaną, mgliście pamięta, co działo się ubiegłej nocy. Wie jednak, że ustalenie faktów może być ostatnią nadzieją dla przyjaciółki.

Próbując odtworzyć wydarzenia, dokonuje wstrząsających odkryć i zdaje sobie sprawę, że Kate mogła coś ukrywać. I choć zaginęła w Lizbonie, to rozwiązanie zagadki jej zniknięcia może znajdować się znacznie bliżej domu.

Ekranizacja porywającego thrillera psychologicznego Sarah Alderson już wkrótce trafi na platformę Netflix. W rolach głównych zobaczymy Leighton Meester i Christinę Wolfe.

Prawdziwa jazda bez trzymanki! Ta książka jest czymś zupełnie innym, niż się wydaje. Lepiej skończcie wcześniej to, co macie do zrobienia, bo od tej powieści po prostu nie można się oderwać!Poznaj inne książki

Wszyscy wiedzieli

Wszyscy wiedzieli Wszyscy wiedzieli

Karolina Korwin Piotrowska

Bądź moim Bogiem

Bądź moim Bogiem Bądź moim Bogiem

Remigiusz Grzela

Na gorącym uczynku Na gorącym uczynku

Joanna Jurgała-Jureczka

Twój Carter

Twój Carter Twój Carter

Whitney G.

Supełki i krzyżyki

Supełki i krzyżyki Supełki i krzyżyki

Ian Rankin

Żadanica

Żadanica Żadanica

Katarzyna Puzyńska


Dodaj komentarz