Tajemnice Fleat House

Tajemnice Fleat House

Autor: Lucinda Riley


Opis książki:

Tajemnice Fleat House to powieść kryminalna i choć nasuwają się przy niej oczywiste skojarzenia z Agathą Christie, z resztą twórczości Lucindy Riley łączy ją sposób splatania aktualnych wydarzeń z przeszłością. To szczególna pozycja, którą autorka udowodniła, że potrafi wykraczać poza ramy powieści obyczajowej, i zrobiła to w doskonałym stylu. Niepublikowana dotąd powieść Lucindy Riley.

Prywatna szkoła z internatem na angielskiej prowincji. Podejrzana śmierć jednego z uczniów. Kolejny zgon osoby związanej ze szkołą, który nie może być przypadkowy. Zniknięcie małego chłopca. A wszystko to owiane całunem tajemnicy.

Kiedy w internacie Szkoły Świętego Szczepana umiera jeden ze starszych uczniów, wszystko wskazuje na to, że nie doszło do przestępstwa. Wpływowy ojciec chłopca domaga się jednak wszczęcia śledztwa.

Prowadzenie dochodzenia zostaje powierzone młodej błyskotliwej detektyw Jazz Hunter, która ma za sobą bardzo ciężki rok. Czeka ją trudne zadanie, choćby dlatego, że nie jest w stanie wykrzesać w sobie sympatii dla ofiary. Ale przede wszystkim dlatego, że osoby, z którymi rozmawia, wyraźnie coś przed nią ukrywają. I Jazz czuje, że nie chodzi im tylko o chronienie dobrego imienia szkoły.

Jazz, która musi walczyć z własnymi demonami, zaczyna zdawać sobie sprawę, że czeka ją najbardziej skomplikowane śledztwo w jej karierze. Bo Fleat House skrywa tajemnice tak mroczne, że być może sama nie chciałaby ich odkryć.


Poznaj inne książki

Smocze jajo

Smocze jajo Smocze jajo

Paweł Gołuch

Wilcze dzieci Wilcze dzieci

Wioletta Sawicka

Śnieżne baśnie Świętego Mikołaja. Dziadek do orzechów

Śnieżne baśnie Świętego Mikołaja. Dziadek do orzechów Śnieżne baśnie Świętego Mikołaja. Dziadek do orzechów

Monika Ślizowska

Krzyżówki matematyczne dla dzieci w młodszym wieku szkolnym

Krzyżówki matematyczne dla dzieci w młodszym wieku szkolnym Krzyżówki matematyczne dla dzieci w młodszym wieku szkolnym

Feliksa Piechota, Emilia Grzesiak

Liściki od Wszechświata

Liściki od Wszechświata Liściki od Wszechświata

Mike Dooley

Sen, nie sen

Sen, nie sen Sen, nie sen

Marek Kaleński-Jaśkiewicz Autor o sobie: Dzieciństwo spędziłem w pięknej okolicy w woj. kieleckim gdzie


Dodaj komentarz