Game changer. Za kulisami polityki

Game changer. Za kulisami polityki

Autor: Michał Kolanko


Opis książki:

Co decyduje, że polska polityka tak wygląda.

Nie powinno się ujawniać, jak robi się kiełbasę i politykę – miał powiedzieć niegdyś kanclerz Niemiec Otto von Bismarck. Game changer. Za kulisami polityki to spojrzenie na to, co jest zwykle ukryte. Do wnętrza politycznej maszynki do mięsa. Politycy i stratedzy, spin doktorzy i marketingowcy, eksperci od mediów i danych ujawniają swoje sekrety oraz opisują to, co działo się z dala od kamer w kluczowych momentach krajowej polityki ostatnich 30 lat. Od historii o „dziadku z Wehrmachtu” przez wszystkie kluczowe chwile i debaty, spektakularne konwencje i kampanie, które zdecydowały o tym, że polska polityka wygląda tak jak teraz. Przedstawiają najważniejsze trendy i zmiany, które kształtują obecny świat. Bez tego całego podsumowania trudno też odpowiedzieć na najbardziej dziś palące pytanie: Kto wygra następne wybory?

Michał Kolanko (rocznik 1985) – dziennikarz polityczny. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od blisko 10 lat zajmuje się polityką. Najpierw jako bloger, później jako dziennikarz i analityk. Od 2017 roku reporter dziennika „Rzeczpospolita”. Poza polityką, która fascynuje go i pochłania na co dzień, interesuje się fotografią, a w wolnych chwilach ogląda seriale.


Poznaj inne książki

Kulisy wojny na Ukrainie

Kulisy wojny na Ukrainie Kulisy wojny na Ukrainie

Stanisław Michalkiewicz, Jarosław Kornaś

Mariolka. Totalny odjazd

Mariolka. Totalny odjazd Mariolka. Totalny odjazd

Katarzyna Dembska

W sercu Polski. Ostrów Tumski – Śródka – Zawady w rycinach Henryka Kota

W sercu Polski. Ostrów Tumski – Śródka – Zawady w rycinach Henryka Kota W sercu Polski. Ostrów Tumski – Śródka – Zawady w rycinach Henryka Kota

Jan Kaczmarek

Anioł z rubinowym sercem Anioł z rubinowym sercem

Joanna Szelągowska

Cela 78

Cela 78 Cela 78

Agnieszka Kazała

Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt

Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt

Aneta Grabowska


Dodaj komentarz