Sąsiad

Sąsiad

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Sąsiad”, to kolejna książka z genialną detektyw D.D. Warren w akcji. Wciągający kryminał, który trzyma w napięciu do samego końca. Koniecznie musisz przeczytać.

Dziennikarz Jason Jones w środku nocy zgłasza zaginięcie swojej żony Sandry. Okazuje się, że po powrocie do domu zastał w nim tylko czteroletnią córkę, a jego żona zniknęła. Zgłoszenie zaginięcia zajęło mu jednak aż 3 godziny. Detektyw D.D. Warren prowadzi śledztwo i próbuje dowiedzieć się, co się naprawdę stało – czy mamy do czynienia z ucieczką, porwaniem, a może zabójstwem? Fakt, że mąż zgłosił zaginięcie dopiero po kilku godzinach, stawia go w bardzo niekorzystnym świetle. Co więcej, zamiast pomagać policji w śledztwie, to Jason wydaje się je utrudniać. Nie tylko usiłuje usuwać dowody, ale również nie pozwala policji na przesłuchanie córki, która jako jedyny świadek może być w posiadaniu ważnych informacji.

Detektyw D.D. Warren sprawdza wszystkie tropy. Aby rozwiązać sprawę będzie musiała zagłębić się w przeszłość Sandry i Jasona. A to wszystko pod presją czasu, ponieważ jedynemu świadkowi zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, koniecznie musisz przeczytać tę książkę. Na pewno nie pożałujesz.


Poznaj inne książki

Ucieczka bodyguarda

Ucieczka bodyguarda Ucieczka bodyguarda

Marta Maciejewska

Misja

Misja Misja

Monika Nowacka

Zakazane księgi. Powieść o Mikołaju Koperniku

Zakazane księgi. Powieść o Mikołaju Koperniku Zakazane księgi. Powieść o Mikołaju Koperniku

Wojciech Wiercioch, Jolanta Szymska-Wiercioch

Morderstwa w Suffolk

Morderstwa w Suffolk Morderstwa w Suffolk

Anthony Horowitz

empatajzer

Empatajzer Empatajzer

Aleksandra Borowiec

Dzieci cesarza Dzieci cesarza

Messud Claire


Dodaj komentarz