Sąsiad

Sąsiad

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Sąsiad”, to kolejna książka z genialną detektyw D.D. Warren w akcji. Wciągający kryminał, który trzyma w napięciu do samego końca. Koniecznie musisz przeczytać.

Dziennikarz Jason Jones w środku nocy zgłasza zaginięcie swojej żony Sandry. Okazuje się, że po powrocie do domu zastał w nim tylko czteroletnią córkę, a jego żona zniknęła. Zgłoszenie zaginięcia zajęło mu jednak aż 3 godziny. Detektyw D.D. Warren prowadzi śledztwo i próbuje dowiedzieć się, co się naprawdę stało – czy mamy do czynienia z ucieczką, porwaniem, a może zabójstwem? Fakt, że mąż zgłosił zaginięcie dopiero po kilku godzinach, stawia go w bardzo niekorzystnym świetle. Co więcej, zamiast pomagać policji w śledztwie, to Jason wydaje się je utrudniać. Nie tylko usiłuje usuwać dowody, ale również nie pozwala policji na przesłuchanie córki, która jako jedyny świadek może być w posiadaniu ważnych informacji.

Detektyw D.D. Warren sprawdza wszystkie tropy. Aby rozwiązać sprawę będzie musiała zagłębić się w przeszłość Sandry i Jasona. A to wszystko pod presją czasu, ponieważ jedynemu świadkowi zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, koniecznie musisz przeczytać tę książkę. Na pewno nie pożałujesz.


Poznaj inne książki

Ewaluacja osiągnięć w kształceniu geograficznym: ujęcia teoretyczne oraz aplikacyjne

Ewaluacja osiągnięć w kształceniu geograficznym: ujęcia teoretyczne oraz aplikacyjne Ewaluacja osiągnięć w kształceniu geograficznym: ujęcia teoretyczne oraz aplikacyjne

Danuta Piróg, Agnieszka Świętek

Słownik geografii społeczno-gospodarczej

Słownik geografii społeczno-gospodarczej Słownik geografii społeczno-gospodarczej

Jerzy Wrona

W zmowie z mordercą

W zmowie z mordercą W zmowie z mordercą

Bartłomiej Kowaliński

Moc krwi. Zew scytyjskich kurhanów

Moc krwi. Zew scytyjskich kurhanów Moc krwi. Zew scytyjskich kurhanów

Joanna Tekieli

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności

Casper ter Kuile

Łaskun

Łaskun Łaskun

Katarzyna Puzyńska


Dodaj komentarz