Sąsiad

Sąsiad

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Sąsiad”, to kolejna książka z genialną detektyw D.D. Warren w akcji. Wciągający kryminał, który trzyma w napięciu do samego końca. Koniecznie musisz przeczytać.

Dziennikarz Jason Jones w środku nocy zgłasza zaginięcie swojej żony Sandry. Okazuje się, że po powrocie do domu zastał w nim tylko czteroletnią córkę, a jego żona zniknęła. Zgłoszenie zaginięcia zajęło mu jednak aż 3 godziny. Detektyw D.D. Warren prowadzi śledztwo i próbuje dowiedzieć się, co się naprawdę stało – czy mamy do czynienia z ucieczką, porwaniem, a może zabójstwem? Fakt, że mąż zgłosił zaginięcie dopiero po kilku godzinach, stawia go w bardzo niekorzystnym świetle. Co więcej, zamiast pomagać policji w śledztwie, to Jason wydaje się je utrudniać. Nie tylko usiłuje usuwać dowody, ale również nie pozwala policji na przesłuchanie córki, która jako jedyny świadek może być w posiadaniu ważnych informacji.

Detektyw D.D. Warren sprawdza wszystkie tropy. Aby rozwiązać sprawę będzie musiała zagłębić się w przeszłość Sandry i Jasona. A to wszystko pod presją czasu, ponieważ jedynemu świadkowi zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, koniecznie musisz przeczytać tę książkę. Na pewno nie pożałujesz.Poznaj inne książki

Testament

Testament Testament

John Grisham

Kocham kobietę, którą jestem

Kocham kobietę, którą jestem Kocham kobietę, którą jestem

Linda Jarosch

Śladami księdza Woźnego. Droga Dziecięctwa Śladami księdza Woźnego. Droga Dziecięctwa

Ks. Wojciech Mueller

Myśli księdza Aleksandra Woźnego na każdy dzień

Myśli księdza Aleksandra Woźnego na każdy dzień Myśli księdza Aleksandra Woźnego na każdy dzień

Ks. Wojciech Mueller

Nauczyciel z getta

Nauczyciel z getta Nauczyciel z getta

Mario Escobar

Serce wiedźmy

Serce wiedźmy Serce wiedźmy

Genevieve Gornichec


Dodaj komentarz