„Za zasłoną milczenia - Żaneta Pawlik - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Za zasłoną milczenia”, Żaneta Pawlik


„Za zasłoną milczenia” to emocjonująca opowieść o odwadze, pojednaniu i sile, by zacząć od nowa.

Klara, po dziesięciu latach posługi, poruszona śmiercią swego brata, opuszcza zakon. Dorota, skazana za zabójstwo męża, wnioskuje o zwolnienie warunkowe. Obie kobiety, wyrzucone poza nawias społeczny, po latach w zamknięciu, rozpoczynają nowe życie. Tymczasem świat, jaki pamiętają, przestał istnieć, a trudne przeżycia, których doświadczyły za murami, zostawiły blizny.
Losy Klary i Doroty splatają się w dramatycznych okolicznościach. I choć upragniona wolność okazuje się mieć swoją cenę, bohaterki nie ustają w walce o prawo do szczęścia.

„Za zasłoną milczenia” to nowa powieść Żanety Pawlik, autorki ciepło przyjętych przez czytelników książek „Mowy nie ma!” (2022), „Tamarynd” (2023) i „Światło o zmierzchu” (2023).

Źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka

Tytuł: Za zasłoną milczenia
Autor: Żaneta Pawlik
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Data wydania: 29-02-2024
Oprawa: miękka
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Malarzu nasz, któryś jest w niebie-Dariusz Kunicki-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Malarzu nasz, któryś jest w niebie”, Dariusz Kunicki

Świat, w którym żyjemy, nie jest tym, czym się wydaje. Co wrażliwsi dostrzegą błędy w boskim dziele i pojmą, co kryje się za warstwami farby. Poznajcie Amelię, studentkę malarstwa, oraz Justynę, zakonnicę, której Bóg nie poskąpił talentu i nie odmówił… erotyzmu. Dowiedzcie się, kim naprawdę jest specyficzny osobnik o biblijnym imieniu Adam i do czego może doprowadzić wcale nieprzypadkowe spotkanie w galerii sztuki.


Czy wśród polskich autorów i autorek książek panuje równouprawnienie?

Czy wśród polskich autorów i autorek książek panuje równouprawnienie? Poznaj wyniki badania

Badacze z Instytutu Nauk o Informacji i Mediach Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania rozkładu płci autorów polskich i niemieckich – przyjrzano się milionom