
„Szepty dzieciństwa” autorstwa Anny Sakowicz
26 października 2022 r. ukaże się druga edycja powieści Anny Sakowicz „Szepty dzieciństwa” z dużym, wygodnym drukiem do czytania. To przejmująca i refleksyjna powieść o rodzinie, uzależnieniach i nie zawsze łatwej do zrealizowania potrzebie normalnego życia.
„Szepty dzieciństwa” to pełna emocji historia zwykłej rodziny. Pod jednym dachem mieszkają on, ona, dwójka dzieci i jej ojciec. Wszystko mogłoby układać się pięknie, gdyby nie to, że senior rodu topi smutki w alkoholu i żyje wspomnieniami o zmarłej żonie, a nad główną bohaterką krąży widmo wspomnień związanych z okrutną matką. Baśka zaś jest zwykłą trzydziestokilkuletnią kobietą, która pragnie żyć jak inni, mieć pieniądze na nowe ubrania i kosmetyki, chodzić do kawiarni. Pewnego dnia na jej drodze staje Ula, koleżanka ze szkolnej ławki…
Anna Sakowicz pokazuje, jak duży wpływ na dorosłe wybory każdego człowieka ma dzieciństwo.
Anna Sakowicz – powieściopisarka, bajkopisarka, ambasadorka Pomorza, feministka. Jest absolwentką filologii polskiej oraz edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim, a także edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ma w portfolio niemal 20 powieści, w których dotyka trudnych tematów, nie stroniąc jednak od odrobiny humoru.
Źródło: Wydawnictwo Szara Godzina
Tytuł: Szepty dzieciństwa
Autor: Anna Sakowicz
Gatunek: literatura piękna
Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 26-10-2022
Data 1. wyd. pol.: 08-07-2015
Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 49,90 zł
Patronat medialny bloga
Dodaj komentarz
Czytaj także

„Jak to się stało”, Anna Karpińska
Nic nie dzieje się przypadkiem… a może jednak? Natalia i Urszula. Mężatki, matki, córki – poza tym nic ich z pozoru nie łączy, a jednak, jak się okaże, bardzo wiele. Tuż po przyjściu na świat zostały zamienione w szpitalu i trafiły do nie swoich rodzin. Kiedy prawda wychodzi na jaw, muszą się z nią zmierzyć. Jaką cenę za to zapłacą? Czy będą potrafiły znaleźć się w nowej sytuacji? Jak tę wiadomość przyjmą ich rodziny? I czy istnieje szansa, by

Monetyzacja popularności, czyli jak influencerzy zarabiają na e-książkach
Demokratyzacja kultury przekłada się na coraz większą partycypację uczestników i mieszanie się ról, wcześniej zarezerwowanych dla “profesjonalnych” autorów i autorek. Bloger, vlogerka, podcaster czy instagramerka to internetowi twórcy i twórczynie, którzy chętnie monetyzują swoją popularność wydając książki – tradycyjne i cyfrowe. Jak wygląda ten rynek