Szepty dzieciństwa-Anna Sakowicz-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Szepty dzieciństwa” autorstwa Anny Sakowicz


26 października 2022 r. ukaże się druga edycja powieści Anny Sakowicz „Szepty dzieciństwa” z dużym, wygodnym drukiem do czytania. To przejmująca i refleksyjna powieść o rodzinie, uzależnieniach i nie zawsze łatwej do zrealizowania potrzebie normalnego życia.

„Szepty dzieciństwa” to pełna emocji historia zwykłej rodziny. Pod jednym dachem mieszkają on, ona, dwójka dzieci i jej ojciec. Wszystko mogłoby układać się pięknie, gdyby nie to, że senior rodu topi smutki w alkoholu i żyje wspomnieniami o zmarłej żonie, a nad główną bohaterką krąży widmo wspomnień związanych z okrutną matką. Baśka zaś jest zwykłą trzydziestokilkuletnią kobietą, która pragnie żyć jak inni, mieć pieniądze na nowe ubrania i kosmetyki, chodzić do kawiarni. Pewnego dnia na jej drodze staje Ula, koleżanka ze szkolnej ławki…

Anna Sakowicz pokazuje, jak duży wpływ na dorosłe wybory każdego człowieka ma dzieciństwo.

Anna Sakowicz – powieściopisarka, bajkopisarka, ambasadorka Pomorza, feministka. Jest absolwentką filologii polskiej oraz edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim, a także edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ma w portfolio niemal 20 powieści, w których dotyka trudnych tematów, nie stroniąc jednak od odrobiny humoru.

Źródło: Wydawnictwo Szara Godzina

Tytuł: Szepty dzieciństwa
Autor: Anna Sakowicz
Gatunek: literatura piękna
Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 26-10-2022
Data 1. wyd. pol.: 08-07-2015
Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 49,90 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Blog książkowy - LIsty z wielkopolski - Piotr Goszczycki - zaczytanyksiazkoholik.pl

Podróż w świat intymnych listów – „Listy z Wielkopolski” autorstwa Piotra Goszczyckiego

Książka „Listy z Wielkopolski” autorstwa Piotra Goszczyckiego to niezwykła i pełna pasji podróż w świat listów. Osobiście nie byłoby tej publikacji, gdyby nie zaangażowanie autora, który jest między innymi pasjonatem podróżowania koleją.


Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to Święto, obchodzone 2 kwietnia – w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, zostało ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi.