My - Bartosz Wysocki - zaczytanyksiazkoholik.pl

„My”, Bartosz Wysocki


Dwaj bracia, Kari i David, odkrywają mroczne sekrety swojej szkoły. Wpadają w wir wydarzeń, które zupełnie odmienią ich życie. Wraz z przyjaciółmi stawiają czoła niebezpieczeństwom czyhającym na nich na każdym kroku.

A niebezpieczeństwo zagraża nie tylko im samym, lecz także ich najbliższym…

Więzi między nimi stają się mocniejsze, gdy biorą udział w zawodach Yamsi, rozwiązują zagadki przeszłości i stawiają czoła przeciwnościom losu. Zaskakujące zwroty akcji i nieprzewidywalne wydarzenia trzymają w napięciu do samego końca.

Źródło: Wydawnictwo Nowoczesne

Tytuł: My
Autor: Bartosz Wysocki
Gatunek: young adult
Wydawnictwo Nowoczesne
Data wydania: 25-09-2023
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 43,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Przez emocjonalny labirynt dojrzałości - Cypek - Mika Modrzyńska - zaczytanyksiazkoholik.pl

Przez emocjonalny labirynt dojrzałości – „Cypek”, Mika Modrzyńska

„Cypek” to prawdziwa literacka perełka, która zachwyciła mnie swoją głębią i emocjonalnym bogactwem. To niezwykła opowieść o procesie wchodzenia w dorosłe życie, który nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy nagle traci się najbliższą osobę. Autorka w mądry i subtelny sposób ukazuje przejmowanie odpowiedzialności za siebie i sztukę życia w teraźniejszości.


Wszystko będzie dobrze, Ewa Maja Maćkowiak, zaczytanyksiazkoholik.pl

Czy aby na pewno „Wszystko będzie dobrze”?, Ewa Maja Maćkowiak

Arleta myślała, że poślubiła księcia z bajki. Ale warto pamiętać, że są różne bajki i jej życie raczej do tych różowych nie należało. Honorata jest pracownikiem ośrodka pomocy społecznej. Jedną z jej podopiecznych była Pani Stefania Wężyk. Starsza samotna kobieta, której syn wyjechał spełniać swój amerykański sen. Czy u Arlety i Honoraty, aby na pewno wszystko będzie dobrze?