My - Bartosz Wysocki - zaczytanyksiazkoholik.pl

„My”, Bartosz Wysocki


Dwaj bracia, Kari i David, odkrywają mroczne sekrety swojej szkoły. Wpadają w wir wydarzeń, które zupełnie odmienią ich życie. Wraz z przyjaciółmi stawiają czoła niebezpieczeństwom czyhającym na nich na każdym kroku.

A niebezpieczeństwo zagraża nie tylko im samym, lecz także ich najbliższym…

Więzi między nimi stają się mocniejsze, gdy biorą udział w zawodach Yamsi, rozwiązują zagadki przeszłości i stawiają czoła przeciwnościom losu. Zaskakujące zwroty akcji i nieprzewidywalne wydarzenia trzymają w napięciu do samego końca.

Źródło: Wydawnictwo Nowoczesne

Tytuł: My
Autor: Bartosz Wysocki
Gatunek: young adult
Wydawnictwo Nowoczesne
Data wydania: 25-09-2023
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 43,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Sprawa Niny Frank

Nadrabiam zaległości książkowe – „Sprawa Niny Frank” Katarzyny Bondy

Z racji tego, iż uwielbiam powieści kryminalno-policyjno-dochodzeniowo-śledczo-… i co tam jeszcze tylko sięgnęłam po „Sprawę Niny Frank”, która otwiera cykl Katarzyna Bonda, gdzie pierwsze skrzypce gra psycholog śledczy Hubert Meyer, tworzący profile psychologiczne zabójców.


Okruchy gorzkiej czekolady. Rachunek nieprawdopodobieństwa-Elżbieta Sidorowicz-zaczytanyksiazkoholik.pl

Co kryje w sobie genialny matematyk? – „Okruchy gorzkiej czekolady. Rachunek nieprawdopodobieństwa”, Elżbieta Sidorowicz

W „Rachunku nieprawdopodobieństwa” mamy możliwość lepszego poznania Pawła Jeża. Paweł jest nauczycielem matematyki w liceum plastycznym, do którego uczęszcza Ania. Kim jest