Maski pośmiertne, Anna Rozenberg, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Maski pośmiertne”, Anna Rozenberg


Mroczna przeszłość powraca zawsze w najmniej oczekiwanym momencie.

Lipiec 2013 roku. Inspektor David Redfern otrzymuje wezwanie do akcji udaremnienia zamachu w katedrze w Guildford. W czasie ryzykownej interwencji odkrywa, że terrorystą jest jego dawny przyjaciel i partner, Adrian Bones. Broniąc się przed niezrównoważonym napastnikiem, policjant oddaje śmiertelny strzał. Wkrótce targany poczuciem winy opuszcza Londyn i rozpoczyna służbę w Woking.
Niedługo po jego przeprowadzce w miasteczku znalezione zostają zmasakrowane zwłoki kobiety. Ofiarą jest polska turystka, która przyjechała do Anglii z mężem. Mężczyzna zaginął jednak bez śladu, a w poszukiwania włącza się ich córka, Marta. Pierwsze śledztwo Redferna szybko się komplikuje – współpracownicy są nieufni, a materiał dowodowy niczego tak naprawdę nie wyjaśnia.
Śmierć Polki to jednak nie jedyna zagadka, którą Redfern musi rozwiązać. W pobliskiej miejscowości z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny. Topielec to zastrzelony przez Davida Adrian Bones. Policjant bez zastanowienia rozpoczyna prywatne śledztwo. Nie podejrzewa, że ktoś zapragnie uciszyć go za wszelką cenę.

Źródło: Wydawnictwo Czwarta Strona



Tytuł: Maski pośmiertne
Autor: Anna Rozenberg
Seria z Davidem Redfernem
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 10-03-2021
Ilość stron: 384
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena rynkowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Zmagania z własną przeszłością - Widmo Brockenu - Remigiusz Mróz - zaczytanyksiazkoholik.pl

Zmagania z własną przeszłością – „Widmo Brockenu”, Remigiusz Mróz

„Widmo Brockenu” to ósmy tom cyklu z Komisarzem Wiktorem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza. Książka przynosi emocjonującą mieszankę tajemnic, napięcia oraz zmagania się głównego bohatera z własną przeszłością.


Sekretne życie introwertyków, Jennifer Granneman, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Sekretne życie introwertyków”, Jennifer Granneman

Założycielka „Introvert, Dear”, największej społeczności introwertyków na świecie, opisuje ludzi cichych, a przez to czasem niezrozumianych przez otoczenie. Przekonuje, że introwertyzm nie jest czymś, co ogranicza czy wyklucza, lecz po prostu sposobem postrzegania świata i przeżywania go. To właśnie dzięki niemu potrafisz słuchać, dostrzegasz to, czego nie widzą inni