Kochany Święty Mikołaju, Debbie Macomber,z aczytanyksiazkoholik.pl

„Kochany Święty Mikołaju”, Debbie Macomber


List napisany do Świętego Mikołaja może przynieść nadzieję, miłość i niespodziewane zmiany w życiu. Bez względu na to, ile masz lat i czy wierzysz w magię świąt!

Lindy Carmichael wraca na Boże Narodzenie do rodzinnego domu w niewesołym nastroju. Mężczyzna, którego uważała za „tego jedynego”, zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką. W wymarzonej pracy jest niedoceniana. Nic nie układa się tak, jak powinno, do czasu aż Lindy natrafia na pudełko pełne listów do Świętego Mikołaja, które pisała jako dziewczynka. Zachęcona przez matkę postanawia wrócić do tradycji z dzieciństwa. Nie spodziewa się, że w cudowny sposób jej dorosłe marzenia zaczną się spełniać.

Debbie Macomber jest bestsellerową autorką literatury dla kobiet i niekwestionowaną królową powieści bożonarodzeniowych. Na podstawie pięciu z nich nakręcono filmy, które stały się hitami. Trzynaście jej powieści zajmowało pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Na całym świecie wydano ponad 200 milionów egzemplarzy jej książek.

Źródło: DW Rebis



Tytuł: Kochany Święty Mikołaju
Tytuł oryginału: Dear Santa
Autor: Debbie Macomber
Seria: Pasje i namiętności
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 26-10-2021
Ilość stron: 216
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Piotr Kuś


Dodaj komentarz


Czytaj także

Blog książkowy - Homo artist - Michał Jakub Krym - zaczytanyksiazkoholik.pl

Jak należy traktować gatunek ludzki? – „Homo artist”, Michał Jakub Krym

Michał Jakub Krym we wstępie swojej książki nakreśla nam, dlaczego podjął się napisania felietonów, co one dla niego znaczą oraz dlaczego tytuł książki to właśnie Homo artist, a nie np. Homo sapiens. Autor zawarł w niej swoje poglądy i przekonania, w sumie taka jest rola felietonów, że są utrzymywane w osobistym tonie, lekkiej formie i wyrażające punkt widzenia autora.


Paweł Jaszcuk wywiad

Rozmowa z Pawłem Jaszczukiem: odkrywanie historii poprzez słowo

Paweł Jaszczuk, autor m.in. powieści, którą objęłam patronatem medialnym, pt. „Za głosem serca” w trakcie rozmowy zdradza nam, co wspólnego ma Jego debiut literacki „Testament Schlichtingera” z niespokojnym snem, do jakiego rodzaju czytelników zamierza docierać ze swoimi książkami czy np. jacy pisarze wywarli duży wpływ na Jego twórczość. Odpowiedzi na te pytania, jak i wiele więcej znajdziecie w poniższej rozmowie.