Siła. Kalendarz 2023-Paulo Coelho

„Kalendarz 2023. Siła”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2023 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

PAULO COELHO, uważany za alchemika słów, jest jednym z najbardziej wpływowych pisarzy współczesnych. Dla czytelników z ponad 168 krajów, niezależnie od ich wyznania i kultury, stał się prawdziwym autorytetem. Jego książki przetłumaczone na 80 języków nie tylko trafiły na czołówki list bestsellerów, ale stały się też przedmiotem socjologicznych i kulturoznawczych dyskusji. Filozofia i tematyka książek Paula Coelho znajdują uznanie milionów czytelników, którzy poszukują swojej własnej drogi i nowych sposobów rozumienia świata.

CATALINA ESTRADA już jako dziecko zachwycała się bujną i niezwykle barwną przyrodą ojczystej Kolumbii. Teraz ta uznana na całym świecie ilustratorka mieszka w Barcelonie, ale nie zapomniała o swoich korzeniach. W jej pracach można znaleźć tę samą dziecięcą ciekawość i istną eksplozję kolorów.

Źródło: Wydawnictwo Drzewo Babel

Link do zakupu kalendarza w EMPIKU

https://www.empik.com/drzewo-babel-sila-kalendarz-2023-paulo-coelho-drzewo-babel,p1331494665,szkolne-i-papiernicze-p

Tytuł: Siła. Kalendarz 2023
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,50 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Chrześcijaństwo Amoralna religia - Artur Nowak - Ziemiński Ireneusz - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Chrześcijaństwo. Amoralna religia”, Artur Nowak, Ziemiński Ireneusz

„Chrześcijaństwo. Amoralna religia” to opowieść o Jezusie, jakiego nie znacie. Plemienność, język nienawiści, pogarda wobec kobiet, wreszcie uwielbienie Boga posyłającego go na okrutną śmierć – to tylko niektóre aspekty planu „zbawiciela”, których spadkobiercą jest współczesny Kościół. To nie przypadek, że centralnym punktem Ewangelii jest ślepe posłuszeństwo. Chrześcijanie od początku


Buntowniczki - Agnieszka Gładzik - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Buntowniczki”, Agnieszka Gładzik

„Buntowniczki” to ekscytująca, pełna podstępnych intryg, zakazanych namiętności i nagłych zwrotów akcji podróż do Gdańska drugiej połowy XIX wieku. Miasta wielkich kupieckich interesów, w których cieniu toczy się zwykłe życie służących, dziewcząt upadłych, marynarzy, pospolitych rzezimieszków i kobiet walczących o niezależność wbrew wszystkiemu i wszystkim.