Prostota. Kalendarz 2022, Paulo Coelho, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Kalendarz 2022. Prostota”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2022 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

PAULO COELHO, uważany za alchemika słów, jest jednym z najbardziej wpływowych pisarzy współczesnych. Dla czytelników z ponad 168 krajów, niezależnie od ich wyznania i kultury, stał się prawdziwym autorytetem. Jego książki przetłumaczone na 80 języków nie tylko trafiły na czołówki list bestsellerów, ale stały się też przedmiotem socjologicznych i kulturoznawczych dyskusji. Filozofia i tematyka książek Paula Coelho znajdują uznanie milionów czytelników, którzy poszukują swojej własnej drogi i nowych sposobów rozumienia świata.

CATALINA ESTRADA już jako dziecko zachwycała się bujną i niezwykle barwną przyrodą ojczystej Kolumbii. Teraz ta uznana na całym świecie ilustratorka mieszka w Barcelonie, ale nie zapomniała o swoich korzeniach. W jej pracach można znaleźć tę samą dziecięcą ciekawość i istną eksplozję kolorów.

Źródło: Wydawnictwo Drzewo Babel



Tytuł: Prostota. Kalendarz 2022
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,50 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie stycznia, recenzje książek, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – styczeń 2021

Mogłoby się wydawać, że kilka dni temu publikowałam podsumowanie grudnia a mamy już 1 lutego! W artykule znajdziecie spis przeczytanych i zrecenzowanych w styczniu książek. Czy któraś ze styczniowych pozycji wpadła Wam szczególnie w oko?


Bezdech ćmy, Albin Perc, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Bezdech ćmy”, Albin Perc

Wiele jest miejsc, w których możesz pomyśleć nad sensem życia. Nie znajdziesz jednak lepszego niż zimny kamień zasunięty nad dołem, w którym spoczywają doczesne szczątki kogoś, kogo historia pamiętana będzie dopóty, dopóki liście z okolicznych drzew nie zakryją nagrobka. rzeczytaj historię starego grabarza Fridricha, młodego Maura i kilku innych, którzy towarzyszyli im w doczesnej tułaczce. Może zrozumiesz sens życia już teraz, nim dowiesz się na własnym przykładzie, co oznacza „bezdech ćmy”.