Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki

„Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki”,Lynda Curnyn


Książka, którą zapowiadałam w niedzielę, nosi tytuł … „Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki” Lyndy Curyn. Czy jest ktoś, kto mi zaprzeczy, jeżeli powiem, że kobiety to fascynujące osoby? Lubimy bujać w obłokach, a najczęściej na liście naszych marzeń jest małżeństwo z mężczyzną idealnym i spełnienie zawodowe. Angela do niedawna nie zaprzątała sobie tym głowy, dobrze jej było tak, jak jest. Kiedy jednak dowiedziała się, że każdy z jej trzech byłych facetów ustatkował się, wziął ślub i jest szczęśliwy… Zrozumiała, że coś jest jednak nie tak. Angie jest naprawdę zakręconą kobietą. Kirk jej chłopak to typ macho, który ma się, za nie wiadomo kogo. Jego rodzina jest … wredna i denerwująca zaś jej rodzina to miła zgraja. Kirk nie ma przyjaciół – ciągle interesy i interesy. Angie – wręcz przeciwnie. A co będzie, jeśli ta niespełniona aktorka zechce zaciągnąć do ołtarza tego biznesmena bez krzty wyczucia? Komedia. Do tego dochodzi miły współlokator Angeli – Justin i jego azalia Bernadetta. A może plany Angie zaprowadzą ją do ołtarza z kimś innym? Przekonaj się.

Opis: Kiedy jeden z byłych narzeczonych żeni się, Angie DiFranco wybucha śmiechem i robi dobrą minę do złej gry. Gdy żeni się drugi, zaczyna się czuć nieswojo. Ale gdy trzeci decyduje się na ślub… Trzeci? Angie traktuje to jako osobistą klęskę. Czyżby coś było z nią nie tak, skoro nie potrafiła skłonić żadnego faceta, żeby w imię dozgonnej miłości wyłożył sporą sumę na zaręczynowy pierścionek? Zdaniem przyjaciółki z lat szkolnych – która, rzecz jasna, od lat ma męża – mężczyźni przypominają słoiki ze szczelnie zakręconą przykrywką. Tak szczelnie, że jedna kobieta nie da rady jej odkręcić – najwyżej trochę ją poluzuje. Dopiero następna bez trudu otwiera słoik. Przykład z życia: Jenifer Aniston bez trudu złowiła Brada Pitta, bo zjawiła się po Gwyneth Paltrow. Angie zaczyna nagle inaczej patrzeć na swój związek z Kirkiem, obecnym chłopakiem. Kiedy jego była dziewczyna postawiła mu ultimatum, uciekł gdzie pieprz rośnie. Ale zgodnie z teorią przykrywka nie jest szczelna. Przy odrobinie wysiłku odskoczy z głośnym sykiem…”

Źródło: Wydawnictwo Axel Springer Polska


Tytuł: Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki
Tytuł oryginału: Engaging men
Autor: Lynda Curnyn
Seria: Literatura w spódnicy
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Data wydania: 2005
Ilość stron: 287
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 9,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Stary hotel

„Stary Hotel” autorstwa Katarzyny Pylak

Czytając książkę przypomniał mi się hotel w Toruniu, w którym kiedyś nocowałam, w klimacie starego dworku. Autorka zabiera nas w XIX wiek. Poprzez książkę prowadzi nas niesamowicie miła Konstancja, której nie uderzyło do głowy to, iż jest panienką z tak zwanego dobrego domu, której mnóstwo rzeczy nie wypada jak np. gotowanie, czy to, by ogrodnik zwracał się do niej po imieniu.


Zaczytany Książkoholik

23. kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

To uroczystość obchodzona w ponad 100 krajach na całym świecie! To święto autorów, ilustratorów, wydawców, książek, Czytelników i czytelnictwa.