Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki

„Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki”,Lynda Curnyn


Książka, którą zapowiadałam w niedzielę, nosi tytuł … „Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki” Lyndy Curyn. Czy jest ktoś, kto mi zaprzeczy, jeżeli powiem, że kobiety to fascynujące osoby? Lubimy bujać w obłokach, a najczęściej na liście naszych marzeń jest małżeństwo z mężczyzną idealnym i spełnienie zawodowe. Angela do niedawna nie zaprzątała sobie tym głowy, dobrze jej było tak, jak jest. Kiedy jednak dowiedziała się, że każdy z jej trzech byłych facetów ustatkował się, wziął ślub i jest szczęśliwy… Zrozumiała, że coś jest jednak nie tak. Angie jest naprawdę zakręconą kobietą. Kirk jej chłopak to typ macho, który ma się, za nie wiadomo kogo. Jego rodzina jest … wredna i denerwująca zaś jej rodzina to miła zgraja. Kirk nie ma przyjaciół – ciągle interesy i interesy. Angie – wręcz przeciwnie. A co będzie, jeśli ta niespełniona aktorka zechce zaciągnąć do ołtarza tego biznesmena bez krzty wyczucia? Komedia. Do tego dochodzi miły współlokator Angeli – Justin i jego azalia Bernadetta. A może plany Angie zaprowadzą ją do ołtarza z kimś innym? Przekonaj się.

Opis: Kiedy jeden z byłych narzeczonych żeni się, Angie DiFranco wybucha śmiechem i robi dobrą minę do złej gry. Gdy żeni się drugi, zaczyna się czuć nieswojo. Ale gdy trzeci decyduje się na ślub… Trzeci? Angie traktuje to jako osobistą klęskę. Czyżby coś było z nią nie tak, skoro nie potrafiła skłonić żadnego faceta, żeby w imię dozgonnej miłości wyłożył sporą sumę na zaręczynowy pierścionek? Zdaniem przyjaciółki z lat szkolnych – która, rzecz jasna, od lat ma męża – mężczyźni przypominają słoiki ze szczelnie zakręconą przykrywką. Tak szczelnie, że jedna kobieta nie da rady jej odkręcić – najwyżej trochę ją poluzuje. Dopiero następna bez trudu otwiera słoik. Przykład z życia: Jenifer Aniston bez trudu złowiła Brada Pitta, bo zjawiła się po Gwyneth Paltrow. Angie zaczyna nagle inaczej patrzeć na swój związek z Kirkiem, obecnym chłopakiem. Kiedy jego była dziewczyna postawiła mu ultimatum, uciekł gdzie pieprz rośnie. Ale zgodnie z teorią przykrywka nie jest szczelna. Przy odrobinie wysiłku odskoczy z głośnym sykiem…”

Źródło: Wydawnictwo Axel Springer Polska


Tytuł: Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki
Tytuł oryginału: Engaging men
Autor: Lynda Curnyn
Seria: Literatura w spódnicy
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Data wydania: 2005
Ilość stron: 287
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 9,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Gawędy mojego Anioła Stróża, Małgorzata A. Jędrzejewska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Gawędy mojego Anioła Stróża”, Małgorzata A. Jędrzejewska

Jedną z poddanych kwarantannie osób była Małgosia. Samotna w swoich czterech kątach, ale nie osamotniona, bowiem tkwił przy niej Anioł Stróż, zaczęła prowadzić z nim rozmowy o życiu. Czym jest Wszechświat? Jakie jest znaczenie Energii? Po co powstał człowiek i jaka jest jego rola wobec całości Istnienia?


Po tamtej stronie. Dlaczego zmarli powracają - Ewa Ornacka - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Po tamtej stronie. Dlaczego zmarli powracają…”, Ewa Ornacka

Autorka, znana dziennikarka śledcza opisująca świat mafii, po śmierci krewnego, który został zamordowany, doświadczyła niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia zdarzeń. Początkowe niedowierzanie i zwątpienie wkrótce ustąpiły zawodowej ciekawości i postanowiła poszukać osób,