OOBE. Tajemnica punktu scalającego - Robert Noble - zaczytanyksiakzoholik.pl

„OOBE. Tajemnica punktu scalającego”, Robert Noble


Robert Noble, autor bestsellerowej powieści „Nagual Julian”, kontynuuje podróż duchową w najnowszej książce, która ujawnia tajemnice punktu scalającego.

W książce Noble opisuje, jak dzięki pomocy Naguala Juliana i innych Czarowników nauczył się przesuwać swój punkt scalający, aby doświadczać życia bardziej intensywnie, w pełni rozumieć jego istotę i odkrywać tajemnice wszechświata. Opowiada też o tym, jak trudne jest zapamiętanie tych doświadczeń i jak można je odzyskać.

Noble, jako Czarownik z grupy Naguala Juliana, przekonuje, że każdy może zawalczyć o swoje życie i zdobyć moc poprzez oszczędzanie energii. Twierdzi, że dyscyplina i działania zgodnie z Sercem mogą sprawić, że nasze życie stanie się pełne magii.

„OOBE. Tajemnica punktu scalającego” to fascynująca i inspirująca książka dla wszystkich, którzy interesują się ezoteryką, rozwojem duchowym i świadomością. To również ważna lektura dla tych, którzy chcą żyć pełniej i lepiej zrozumieć siebie i świat wokół siebie.

Źródło: Instytut Roberta Noble

Od 1 listopada 2023 książkę będzie można kupić na stronie https://szamanskibeben.pl/

Tytuł: OOBE. Tajemnica punktu scalającego
Autor: Robert Noble
Gatunek: biografia, powieść
Instytut Roberta Noble
Data wydania: 01-11-2023
Ilość stron: 232
Oprawa: miękka


Dodaj komentarz


Czytaj także

Allie Reynolds BIO

Allie Reynolds

Brytyjska snowboardzistka i pisarka. Przez pięć sezonów brała udział w zawodach we Francji, Szwajcarii, Austrii i Kanadzie. Później wymieniła snowboard na deskę surfingową i wyjechała na Gold Coast w Australii, gdzie uczyła cudzoziemców języka angielskiego. Jej opowiadania publikowane były w magazynach dla kobiet w Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji i RPA. Ma dwójkę dzieci oraz kota, który myśli, że jest psem. „Rozgrywka” jest jej debiutancką powieścią.


Amazoński Inny. Wizerunek rdzennych mieszkańców Amazonii we współczesnych tekstach kultury, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Amazoński Inny. Wizerunek rdzennych mieszkańców Amazonii we współczesnych tekstach kultury”, Aleksandra Wierucka

W kulturze euroamerykańskiej Indianie przedstawiani byli albo jako prymitywni, brudni, dzicy, albo jako „szlachetne dzikusy”, żyjący w zgodzie z naturą.