Co z nami - Aneta Kozińsk - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Co z nami…”, Aneta Kozińska


Powieść „Co z nami…” Anety Kozińskiej to prawdziwa literacka uczta. Autorka zabiera nas w emocjonującą podróż, w której znakomicie odzwierciedla złożoność ludzkich relacji i emocji. Postaci są świetnie wykreowane, a ich historie – jak kadry z życia. Akcja rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: tej rzeczywistej oraz wirtualnej. Zmęczeni życiem, często z bagażem doświadczeń bohaterowie uciekają w świat wirtualny, by tam odnaleźć choć namiastkę uwagi, uczucia i namiętności. Losy trojga głównych bohaterów: Marii, Piotra i Łukasza nieustannieprzeplatają się na dwóch wspomnianych płaszczyznach. Mężczyźni krążą wokół Marii jak satelity po orbicie; wciąż zbliżają się i oddalają.

Autorce należą się wyrazy uznania, gdyż wiedziała, jak stworzyć fabułę, by czytelnik nie mógł się oderwać od kolejnych stron powieści. Mnie emocje towarzyszyły do ostatniego zdania, ponadto opowieść ta wywołuje w czytelniku mnóstwo różnorodnych refleksji.

„Co z nami…” to historia o samotności w tłumie, poszukiwaniu miłości i poczucia bezpieczeństwa – czyli tego, czego pragnie każdy z nas. Nieoczekiwane zwroty akcji powodują, że w napięciu śledzimy kolejne kroki bohaterów, by odnaleźć własną drogę do szczęścia. Czy znajdą? Koniecznie sprawdźcie sami.

A teraz prawdziwa bomba! Czytaliście „Sploty”, debiut literacki Anety Kozińskiej? Nowa książka pisarki w zaskakujący sposób powraca do pewnego burzliwego wątku, rozpoczętego w pierwszej powieści.

Gorąco polecam! – Magdalena Łubkowska


Źródło: Aneta Kozińska

Jeśli jesteście zainteresowani książką, to zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Autorką 🙂 TUTAJ

Tytuł: Co z nami…
Autor: Aneta Kozińska
Gatunek: literatura obyczajowa, romans, erotyk
Data wydania: 16-05-2024
Ilość stron: 305
Oprawa: miękka
Cena okładkowa: 44,00 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Na gorącym uczynk" autorstwa Joanny Jurgały Jureczki

„Na gorącym uczynku” autorstwa Joanny Jurgały Jureczki

Jurgała „przyłapuje” swoich bohaterów w sytuacjach kłopotliwych, ale dzięki temu zostają oni odkurzeni, krew w nich zaczyna krążyć, nabierają barw, budzą sympatię i wzruszenie. Galeria postaci, zestawiona zaskakująco. Tak o nich w szkole się nie mówiło, nie uczyło. Romansujący Mickiewicz, który dziwnym trafem nie może przedrzeć się do Powstania, o czym ponoć marzył,


Wywiad - Maja Szanecka-Żołdak - zaczytanyksiazkoholik.pl

O nastolatkach i zwierzętach z Mają Szanecką-Żołdak

Co zainspirowało Maję Szanecką-Żołdak do napisania książek: „Nastolatki też nie mają lekko”, która opowiada o osamotnieniu czy trudach samoakceptacji oraz „Pieskie sprawy Timona i Lusi”, która przedstawia ludzki świat widziany psim okiem. Autorka odpowiada też m.in. na pytanie, z jakimi jej zdaniem wyzwaniami borykają się dzisiaj nastolatki, czy co chciałaby przekazać czytelnikom poprzez swoje książki. Zapraszam na lekturę ciekawej rozmowy.