Bellator - Weronika Kacprzak - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Bellator”, Weronika Kacprzak


Wellneice to mała osada, całkowicie oderwana od reszty świata, w której życie toczy się własnym tempem. Sielankę co roku zakłóca przybycie tajemniczej grupy „upiorów”, która pod osłoną nocy wdziera się do domostw i porywa dzieci.

Jednym z porwanych jest Frank Norrie. Wraz z innymi uprowadzonymi młodzieńcami, pod czujnym okiem tajemniczych napastników wkracza do Zakazanego Lasu. Nie każdemu dane jest wyjść stąd żywym. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Zmory, wodnice, tęsknice i inne demony czyhają na nieświadomych złego młodych ludzi. Nawet ze wsparciem Leśnych Karłów ci nie mogą czuć się bezpiecznie. Jaki jest cel tej wyprawy?

Pamiętaj, że zło umie się dobrze maskować. Często nie widać go na pierwszy rzut oka.

Dołączcie do Franka i jego przyjaciół! Przeżyjcie niesamowite przygody w Zakazanym Lesie, dowiedzcie się o właściwościach tajemniczego szmaragdu, zajrzyjcie w zwierciadło i poznajcie swoją przyszłość. Wybierzcie broń i ruszajcie naprzeciw złym mocom! Wojna magów trwa. Czas na ostatnie starcie.

Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne

Tytuł: Bellator
Autor: Weronika Kacprzak
Gatunek: fantastyka młodzieżowa, fantasy, fantastyka
Wydawnictwo AlterNatywne
Data wydania: 27-07-2023
Ilość stron: 447
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 69,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Głodna Góra”, Jola M. Mroszczy,z aczytanyksiazkoholik.pl

Połączenie z Naturą w książce pt. „Głodna Góra”, Jola M. Mroszczyk

„Głodna Góra” to opowieść o wyjątkowym znaczeniu. To wskazówka dla tych, którzy pragnąc połączenia z Naturą, szukają własnej drogi rozwoju duchowego. To przestroga dla traktujących Ziemię instrumentalnie, bezmyślnie czerpiących z jej zasobów”.


Goszczycki - Parafia Św Patryka - Gocław-zaczytanyksiazkoholik.pl

Co wyjątkowego jest w Parafii św. Patryka? – „Rozmowy u św. Patryka”

„20 wywiadów wieńczy 30-lecie Rzymskokatolickiej Parafii św. Patryka w Warszawie. Każdy z rozmówców dostrzega Parafię ze swojej indywidualnej, osobistej, zaskakującej, niepowtarzalnej perspektywy. Różnorodność 20 spojrzeń, osób, modlitw, wysiłków składa się w ciekawą całość. Pozwala poczuć duszę jedynej w Polsce Parafii pod wezwaniem św. Patryka.”