Linwood Barclay
Linwood Barclay rozpoczął karierę dziennikarstwa w 1977 roku w Peterborough Examiner, przeniósł się do Oakville w 1979 roku, a potem do Toronto Star w 1981 roku, gdzie był kolejno zastępcą redaktora miasta, edytorem wiadomości, redaktorem naczelnym sekcji Life. Obecnie jest felietonistą tej sekcji, w piśmie trzy razy w tygodniu.
Źródło: lubimyczytac.pl
Pisze książki z gatunku kryminału, sensacji, thrillera, literatury młodzieżowej, literatury pięknej.
Książki, m.in.:
- „Pościg”
- „Na własne oczy”
- „Największy lęk”
- „Za blisko domu”
- „Bez śladu”
Dodaj komentarz
Czytaj także
Kasia Mruklik-Iglińska, „#pierdolamento”
Życie Kasi to istne pierdolamento. Jeśli chcesz wiedzieć, co to znaczy, po prostu weź tę książkę do ręki i czytaj. Absurd goni absurd. Na szczęście w sytuacjach, gdy nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, nasza bohaterka wybiera to pierwsze. I Ty ubawisz się do łez. Zobacz, jak wygląda (nie)zwykłe życie (nie)typowej kobiety, zmagającej się z (nie)codziennymi sprawami. Praca, dom, mąż, a nawet dziecko – w drodze – to… pikuś. Byle nie dać sobie wejść na głowę, bo w niej też… pierdolamento.
„Kot, który nauczał zen”, James Norbury
„Kot, który nauczał zen” to historia mądrego Kota i jego drogi do zen. Nowa podróż ku mądrości i wewnętrznej równowadze. Opowieść o tym, że największa mądrość jest w nas, i że warto spojrzeć na siebie i na świat z zupełnie innej perspektywy. Nauczyłem się, że to, czego chcemy, rzadko jest tym, czego potrzebujemy, a to, czego potrzebujemy, prawie nigdy nie jest tym, czego chcemy.