Adam Kay, zaczytanyksiazkoholik.pl

Adam Kay


Urodziny 12 czerwca 1980 w Brighton. Adam Kay to nagradzany artysta komediowy, pisarz, autor scenariuszy telewizyjnych i filmowych oraz były lekarz.

Kay dorastał w żydowskiej rodzinie, a swoją początkową karierę medyczną wybrał z powodu praktykowania tego zawodu przez swojego ojca.

Mieszka w Londynie. Jego książka „Będzie bolało” stała się w Wielkiej Brytanii numerem jeden na listach bestsellerów, a prawa do jej przekładu zostały sprzedane już do 17 krajów.

Książki:
– „Będzie bolało”
– „Świąteczny dyżur”

Fot. TIM ANDERSON/MIRRORPIX, https://www.thetimes.co.uk/
Źródło: www.insignis.pl/autorzy/adam-kay/


Dodaj komentarz


Tagi:

Czytaj także

„Grzechy ojców", Agnieszka Miela

„Grzechy ojców”, Agnieszka Miela

Gdy mrok domaga się ofiar, nie szukaj schronienia w cieniu. Las Śpiących ponownie przemówił. Złożone w nim niegdyś przysięgi nabrały nowej mocy i raz jeszcze wprowadziły chaos w życie potomków Starych Rodów. Jaka tajemnica łączy zwaśnione tuath Wartów i Arminów z Ziarnami Relenvel? Jaki czyn splamił na zawsze duszę Balora?


Zeszyt wspomnień babcidziadka - Justyna Jakubczyk - zacyztanyksiazkoholik.pl

„Zeszyt wspomnień babci/dziadka”, Justyna Jakubczyk

Co już wiesz o swojej rodzinie, a czego jeszcze chcesz się dowiedzieć? W „Zeszycie wspomnień” znajdują się wątki, których rozwinięcie pomoże ci poznać historię rodziny. Na pustych stronach dopisz kolejne interesujące cię tematy. Podaruj „Zeszyt” babci lub dziadkowi i poproś o uzupełnienie, a później całą rodziną dajcie się porwać opowieści.