Miłość leczy rany

Zastanawiałam się czy po nią ponownie sięgać – „Miłość leczy rany”, Katarzyna Bonda


Bonda zabiera nas w powieść inspirowaną prawdziwą historią.

Jestem chyba jedną z ostatnich osób, które dopiero co przeczytały nową powieść Katarzyny Bondy „Miłość leczy rany” (tom 1 z cyklu Wiara, Nadzieja, Miłość). Książka jest pisana dwutorowo, posiada dwa plany czasowe i inspirowana jest prawdziwą historią miłosną Polki (Tośki) i Kazacha (Igora). Hmm … nigdy nie odtrąca mnie grubość książki, ale tutaj musiałam podejść do niej dosłownie 3 razy, przeplatając w tym czasie innymi, czego staram się unikać jak ognia, nie mniej chciałam jej dać szansę i do trzech razy sztuka i zachwyciłam. Pięknie i szczegółowo zostały przedstawione w niej zwyczaje, kultura i przesądy panujące w kraju, z którego uciekł do Polski Kerej – Igor. Zachęcam Was do przeczytania i wyciągnięcia własnych wniosków.

Opis:
„W roku 1994 na terenie Kazachstanu młody wojownik, Kerej, ma poważne kłopoty. Aby uchronić rodzinę i zachować honor, który liczy się bardziej niż cokolwiek innego, musi się sprzeciwić lokalnemu gangowi. Udaje mu się to, za morderstwo zostaje skazany na śmierć. Aby uniknąć takiego losu, opuszcza kraj, porzucając najbliższych, i postanawia żyć w ukryciu. A szuka go nie tylko Interpol, ale i najlepsi płatni zabójcy. Tymczasem trzy lata później w Polsce Tośka, wyjątkowo piękna studentka, poznaje na dyskotece Igora. Dziewczyna jest świeżo po nieudanym związku, dlatego też łatwo zakochuje się w tajemniczym mężczyźnie. Kilka lat później para przeżywa stabilizację. Igor świetnie odnajduje się w roli uzdrowiciela oraz instruktora jogi. Cieniem kładzie się na nim mroczna przeszłość. Czy człowiek, którego szanuje i lubi cała okolica, może mieć coś wspólnego z masakrą, jaka rozegrała się niegdyś w Kazachstanie? Jak wiele w stanie jest znieść prawdziwa miłość?”Tytuł: Miłość leczy rany. Tom 1.
Autor: Katarzyna Bonda
Cykl: Wiara, Nadzieja, Miłość
Wydawnictwo: MUZA
Data wydania: 30-10-2019
Ilość stron: 416
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 49,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Bez pożegnania, Harlan Coben, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Bez pożegnania” autorstwa Harlana Cobena

Bestsellerowy thriller Harlana Cobena już 13 sierpnia na NETFLIX! Tylko jeden człowiek zna prawdę. Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata, Willa, ścigany przez FBI, rozpłynął się w powietrzu, a po jakimś czasie ludzie uznali, że zginął.


Do ostatniej kropli krwi, Monika Cieluch, zaczytanyksiazkoholik.pl

Monika Cieluch, „Do ostatniej kropli krwi”

On – wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięściami. Ona – wrażliwa i zdolna fotografka, poszukuje modela do swojego projektu artystycznego. Kiedy drogi Leo i Nasturcji się przetną, cały świat stanie w ogniu. Coraz silniejsze pożądanie, seks tak zmysłowy, że niemal nierealny i pragnienie, by wciąż sięgać po więcej