Blog ksiązkowy - recenzje - Za kurtyną zmysłów - OOBE. Tajemnica punktu scalającego - Robert Noble - zaczytanyksiazkoholik.pl

Za kurtyną zmysłów – „OOBE. Tajemnica punktu scalającego”, Robert Noble


Książka „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” autorstwa Roberta Nobla to głęboka podróż w świat duchowości, która pozostawia czytelnika z rozmyślającym umysłem i nowymi perspektywami na życie. Autor, znany z powieści „Nagual Julian. Moja inicjacja w świecie Czarowników” kontynuuje swoją podróż duchową i odkrywa tajemnice punktu scalającego.

Dla przypomnienia przybliżę w jednym zdaniu czym w ogóle jest OOBE. Skrót OOBE oznacza Out-of-Body Experience, czyli w dosłownym tłumaczeniu doświadczenia poza ciałem, krótko mówiąc, zjawisko polegające na postrzeganiu rzeczywistości spoza własnego ciała.

W opowieści Autora widzimy nie suchą relację z wydarzeń, lecz odzwierciedlenie jego emocji i odczuć podczas tych niezwykłych podróży. Czytelnik ma okazję współczuć, zachwycać się i być poruszonym przez te przeżycia.

Jednym z najważniejszych tematów poruszanych w książce jest możliwość przesuwania punktu scalającego, co pozwala na bardziej intensywne doświadczanie życia oraz pełniejsze zrozumienie jego istoty. Noble dzieli się swoimi doświadczeniami, które zdobył podczas nauki pod okiem Naguala Juliana i innych Czarowników. Opisuje te chwile w sposób, który wprowadza czytelnika w świat mistyczny i tajemniczy.

Niebagatelna jest także kwestia trudności związanych z zapamiętywaniem tych doświadczeń i sposobami na ich odzyskiwanie. To element, który dodaje głębi opowieści i ukazuje, że duchowa podróż może być wyzwaniem, ale również źródłem ogromnej wiedzy i wewnętrznego bogactwa.

Robert Noble, jako Czarownik z grupy Naguala Juliana, przekonuje czytelników, że każdy człowiek ma potencjał, aby walczyć o własne życie i zdobywać moc poprzez oszczędzanie energii oraz działania zgodne z sercem. Jego przekaz o magii, którą można odnaleźć w codziennym życiu, jest inspirujący i mobilizujący.

„OOBE. Tajemnica punktu scalającego” jest książką, która nie tylko wzbogaca intelektualnie, ale także dostarcza bogatą paletę emocji. To podróż przez emocjonalny krajobraz, która inspiruje, zadziwia i skłania do refleksji nad sensem życia. To książka, która rozszerza horyzonty myślenia i przywraca równowagę emocjonalną, zachęcając czytelnika do bardziej świadomego i pełniejszego życia. Jeśli lubicie sięgać po „niestandardową” tematykę, zaznać czegoś nowego, to moim zdaniem książki Roberta Nobla są warte uwagi.

Książkę możecie kupić na stronie https://szamanskibeben.pl/

Tytuł: OOBE. Tajemnica punktu scalającego
Autor: Robert Noble
Gatunek: biografia, powieść
Instytut Roberta Noble
Data wydania: 01-11-2023
Ilość stron: 232
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 79,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Jeziora na skraju wyschnięcia - Michał Itrich - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Jeziora na skraju wyschnięcia”, Michał Itrich

Jeziora są jednymi z najmniej trwałych elementów przyrody. Od chwili powstania podlegają ciągłym zmianom, które ostatecznie prowadzą do ich zaniku. W momencie, kiedy pojawił się człowiek i zapoczątkował w środowisku świadomą działalność, stał się – obok czynników naturalnych – nową siłą w jego przekształcaniu i modelowaniu. Naturalna ewolucja jezior przybiera coraz częściej cechy antropogenicznej degradacji.


Albański motyl-Anna Stryjewska-zaczytanyksiazkoholik.pl

Albańska Saranda w książce pt. „Albański motyl”, Anna Stryjewska

„Albański motyl” to było moje kolejne literackie spotkanie z twórczością Anny Stryjewskiej. Wcześniej przeczytałam „Skradzioną kołysankę”, „Zośkę. Dopóki biło serce” oraz „Zośkę. Przepustka do szczęścia”. Jedna lepsza od drugiej, ale każda na swój sposób wyjątkowa. Autorka po raz kolejny oddała w nasze ręce przepiękną i pełną emocji historię. Tym razem jest to