Dialogi nieprzyzwoite-Piotr Walerowki-zaczytanyksiazkoholik.pl-blog

Z pikanterią – „Dialogi nieprzyzwoite”, Piotr Walerowski


Przygotujcie się na pikantną opowieść faceta, dla którego seks nie ma tajemnic. Będzie gorąco… i ostro jak nigdy dotąd.

Rzadko mi się zdarza sięgać po książkę autora, która została wydana po jego śmierci. I nie mam tutaj na myśli wznowienia wydania.

„Dialogi nieprzyzwoite” traktują o … prostytucji. Jak wielu wie, prostytucja jest najstarszym „zawodem” świata. Ludzie w ten sposób zarabiają na życie, a z nierządem kojarzone są głównie kobiety. Jak każdy „zawód” i prostytucja się rozwija. Pędzący na przód świat nie zapomniał o niej i tym o to sposobem ciałem można zarabiać na wiele sposób. Dostęp do Internetu rozszerzył zakres „usług” o występy przed kamerkami internetowymi, publikację zdjęć czy filmików na różnych stronach, grupach, etc. Zakres jest szeroki. Dlatego też prostytucja dzieli się na osoby stojące przy drogach i te, które oczekują w zaciszu domowym na telefon od klienta, aby np. rozebrać się przed kamerką. To o czym warto jeszcze wspomnieć to to, że nadal istnieją domy publiczne, zwane burdelami.

Obecnie coraz więcej dziewcząt i kobiet decyduje się na wybranie tejże drogi, płatny seks, striptiz – powód – możliwość dobrego zarobku, niekoniecznie idący w parze z warunkami pracy.

To, że ktoś jest hetero, nie oznacza, że jest wolny od fetyszy czy zboczeń. Albo od wpływu swojej żony…

Świat idzie do przodu, dawniej kobietom nie było wolno pokazywać nawet łydek czy kostek. Dawniej? W wielu krajach są do dzisiaj takie obostrzenia, ale nie o to chodzi mi w tym momencie, tylko o pokazanie ewolucji. Od niedawna dopiero mówi się w miarę otwarcie o seksie i jego sposobach, stylach. Dawniej był to temat tabu, nie mówiono, ale robiono znacznie więcej, niż możemy sobie wyobrazić.

Podniecenie panny Bowman było już nie tylko widoczne, ale i wyczuwalne. Mimo długiej przerwy potrafiłem rozpoznać damskie fluidy. W pomieszczeniu pachniało pożądaniem.

Bohaterem powieści jest Garry Shepherd, męska prostytutka. Trafił do więzienia za uchybianie się od płacenia podatków. Starał się o przedterminowe zwolnienie. Jego zawód ma zostać opisany w książce przez seksowną panią psycholog Victorię Bowman. Od niej też będzie zależało, czy Komisja zezwoli na jego wcześniejsze opuszczenie murów więzienia.

Odmawiałem różnych rzeczy, panno Bowman. Miałem swój kodeks, zasady, których nie przekraczałem. Oczywiście mój kręgosłup moralny siłą rzeczy różnił się bardzo od przekonań przeciętnego zjadacza chleba. Kilka uniwersalnych zasad jednak się pokrywa, a osoby, które ich nie przestrzegają, niezależnie od wykonywanego zawodu, w moich oczach nie znaczą zbyt wiele...

Garry nie ułatwia zadania Victorii. Daje jej dwie opcje, że albo będzie wrzodem na tyłku przez wszystkie ich spotkania, albo spełni jego oczekiwania i żądania. Każde ich spotkanie jest przesiąknięte wulgaryzmami, żądzą, erotyką, zboczeniami czy uzależnieniami jego klientek. Dla niego nie miało znaczenia, jak wygląda i ile ma lat klientka. Garry Shepherd otworzył się przed panią psycholog na całego.

…Pan mnie trochę bawi, panie Shepherd. Stara się pan pozować na macho, na luzaka, któremu wszystko jest obojętne, który wszystko już w życiu widział. Na twardego skurczybyka, który brał kasę za posuwanie kolejnych panienek. Ale tym razem pokazał pan wrażliwość, której się po panu nie spodziewałam. Niech pan mówi, co chce, ale jest w panu niemało z romantyka!…

W swoim życiu czytałam trochę erotyków, ale „Dialogi nieprzyzwoite” przebiły chyba wszystkie, jakie do tej pory poznałam, choćby tym, że głównym bohaterem jest mężczyzna i on tutaj gra pierwsze skrzypce opowiadając o swojej profesji. Książka jest przepełniona seksem, podnieceniem, erotyką, wynaturzeniami. Pikanterii dodaje seksowna pani psycholog. Klientki Garrego to przekrój całego społeczeństwa, od biedniejszych po bajecznie bogate, od takich, które zapłaciły majątek za kilka minut seksu, po takie, które za całą noc z nim dawały niewiele. Poznajemy przeszłość Garrego to, co go skierowało do wykonywania takiej pracy. Powieść czyta się w trymiga, a autor zadbał o to, aby czytelnik nie odłożył książki na bok.

Jeśli szukacie czegoś, co przeniesie Was za mury więzienia, a rozmowa bohaterów zmiękczy surowiznę miejsca, w którym się znajdują poprzez nieprzyzwoite dialogi, chwytajcie książkę w dłoń.

Tytuł: Dialogi nieprzyzwoite
Autor: Piotr Walerowski
Gatunek: erotyk
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 17-08-2022
Ilość stron: 214
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 35,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Malarzu nasz, któryś jest w niebie-Dariusz Kunicki-zaczytanyksiazkoholik.pl-blog

„Malarzu nasz, któryś jest w niebie” – historia, która odwróci Wasze postrzeganie rzeczywistości

„Świat, w którym żyjemy, nie jest tym, czym się wydaje. Co wrażliwsi dostrzegą błędy w Boskim Dziele i pojmą, co kryje się za warstwami farby.” Chwytając w dłoń książkę Dariusza Kunickiego, zastanawiałam się, jak autorowi uda się podejść do tematu wiary, biblijności od zupełnie innej strony. Nie dość, że w tym


Alicja Sinicka, służąca, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Służąca”, Alicja Sinicka

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym
ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem.