Na wakacje - "Wakacyjne przyjaciółki", Luanne Rice

Na wakacje – „Wakacyjne przyjaciółki”, Luanne Rice


Prawdziwe przyjaźnie – tak jak prawdziwa miłość – są to po – by trwały wiecznie.

Dzisiaj mam dość starą książkę, bo wydaną … ponad 15 lat temu. Korzystając z okazji, że są jeszcze wakacje, przedstawiam Wam książkę Luanne Rice „Wakacyjne przyjaciółki”.

Historia rozpoczęła się pewnego lata, gdy trójka dziewczyn – Stevie, Madeline oraz Emma, znalazła nić porozumienia i to niejedną! Nazwały się wakacyjnymi przyjaciółkami, ponieważ ich spotkania miały miejsce właśnie o tej porze roku. Między nimi wytworzyła się silna więź i choć każda borykała się ze swoimi problemami, miała tajemnice, przyjaźń trwała. Do czasu… Dziewczynki dorosły i każda prowadziła własne życie … Kilkanaście lat później do miasteczka wrócił mąż zmarłej Emmy wraz ze swoją córeczką – Nell. Dziewczynka postanawia odnaleźć jedną z przyjaciółek mamy, mieszkającą w niebieskim domu, który budził postrach wśród innych dzieci.

Czy powrót do przeszłości pomoże uporać się dziecku ze śmiercią i wspomnieniami mamy? Jak to się odbije na Stevie? … Książka niestety jest już trudno dostępna, ale może na jakiś aukcjach uda się ją Wam znaleźć. A Czy Wy mieliście prawdziwe przyjaźnie podczas wakacyjnych wyjazdów?


Tytuł: Wakacyjne przyjaciółki
Tytuł oryginału: Beach Girls
Autor: Luanne Rice
Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 01-01-2008
Data 1. wyd. pol.: 01-01-2004
Ilość stron: 320
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 29,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Nie uciekaj

Na długie jesienne wieczory – „Nie uciekaj”, Maja Drożdż

Któż nie lubi ciasta/tortu czekoladowego … Robi się problem, kiedy czytasz książkę późnym wieczorem w łóżku i masz do czynienia z opisem, w którym pojawia się tort czekoladowy i nachodzi Cię na niego ochota a jest zbyt późno aby pojechać do cukierni …


Rozmowy z Bogiem.

Nic dodać, nic ująć – „Rozmowy z Bogiem”, Neale Donald Walsch

Pokazuje z zupełnie innej strony Istotę Boga i to jak mylnie możemy interpretować nauki zawarte w Piśmie oraz te przekazywane nam przez Kościół. Z pewnością dlatego, że odpowiada na pytania związane z samym życiem – jego przyczyną i celem.