W słońcu Kalifornii

W sam raz na letni wieczór – „W słońcu Kalifornii”


„W słońcu Kalifornii”. Tylko od ciebie zależy, czy wpuścisz szczęście do swojego świata.

Ann z Nowego Jorku i Jeff z Kalifornii – dwoje młodych ludzi po trzydziestce ze sporym bagażem życiowych doświadczeń. Jak to w życiu bywa w momencie, kiedy chcemy odpocząć po minionej miłości, załapać równowagę, pojawia się niezapowiedzianie nowe uczucie. Ann racząc się z hotelowego pokoju w Los Angeles widokiem oceanu, postanawia przejść się po plaży i kontemplować swobodę i styl życia delfinów. Tam natrafia na Jeffa i pochłania ich rozmowa o delfinach, o tym, że Ann pisze w wolnej chwili książkę. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Pewnego dnia Ann wybiera się na rozmowę do firmy marketingowej, z którą chciałaby nawiązać współpracę w ramach swojego programu talentów, a tam niespodziewanie natrafia na Jeffa, który jak się okazuje, jest współwłaścicielem firmy. Ann zostaje zaproszona nawet na przyjęcie, które Jeff wyprawia w swojej willi dla przyjaciół. Los im sprzyja i nie zapowiada się, aby mogło być inaczej. Ale czy aby na pewno? Jak potoczą się ich losy?

Książka jest przepełniona miłością, namiętnością, strachem, tajemnicami czy wyzwaniami. Lekka i przyjemna w sam po ciężkim dniu. Ma w sobie sporo prostoty, ale takiej, że jak już chwyci się książkę do ręki, to czyta się ją do samego końca.Tytuł: W słońcu Kalifornii
Autor: Caroline Evans
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 05-06-2020
Ilość stron: 214
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 29,99 złDodaj komentarz


Czytaj także

Rezydencja, Laura McHugh, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Rezydencja”, Laura McHugh

Arrowood jest najwspanialszą spośród wszystkich rezydencji stojących nad brzegiem Missisipi w południowej części stanu Iowa. Kryje jednak tajemnicę, której nigdy nie rozwikłano: zaginięcie przed dwudziestu laty dwóch bliźniaczek, którymi opiekowała się wtedy ich starsza siostra, Arden. Arrowoodowie po zaginięciu córek się rozwodzą i opuszczają wielki dom, który od pokoleń był siedzibą rodu.


Marzena Hryniszak wywiad

Jak wśród czytelników przyjęła się debiutancka powieść Marzeny Hryniszak?

5 kwietnia na rynku wydawniczym ukazała się debiutancka powieść Marzeny Hryniszak pt. „Nie twój interes”. Jak książka została przyjęta przez czytelników, który moment w pracy twórczej był dla debiutantki najtrudniejszy? Z wywiadu możemy dowiedzieć się również tego, kiedy możemy się spodziewać kolejnej powieści spod pióra Pani Marzeny.