Stary Hotel. Wierzchowiska, Pylak, zaczytanyksiazkoholik.pl

W kręgu tajemnic – „Stary Hotel. Wierzchowiska”, Katarzyna Pylak


„Stary Hotel. Wierzchowiska” to kontynuacja książki „Stary Hotel”. Autorka ponownie zabiera nas w XIX wiek, a przez powieść prowadzi nas przemiła Konstancja. Dziewczyna w dalszym ciągu jest tą samą Konstancją – miłą, pomocną i uroczą panienką. Stary Hotel skrywa wiele tajemnic. Konstancja, spacerując po nim, jakby go znała, znała przedmioty, miejsca. Nie potrafi pojąć skąd takie uczucie. Peleryniarz, który wprowadzał wszystkich w strach, został w końcu schwytany, ale czy aby na pewno ludzie mogą czuć się bezpiecznie? Nigdy nie wiadomo jakie tajemnice wyjdą jeszcze na światło dzienne.

Katarzyna Pylak zachwyca nas opisami niezwykłego hotelu, jego zakątków. Przez powieść wręcz się płynie i nawet się nie obejrzymy, a raczymy się ostatnimi stronami. Jeśli jesteście fanami powieści toczących się w XIX wieku, to tym bardziej powinniście sięgnąć po „Stary Hotel”. Zachęcam.


Książki z autografami i dedykacjami Autorki możecie zamawiać TUTAJ


Tytuł: Stary Hotel. Wierzchowiska
Autor: Katarzyna Pylak
Cykl: tom 2
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Data wydania: 09-2020
Ilość stron: 254
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena rynkowa: 35,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Po drugiej stronie różdżki - Tom Felton -zaczytanyksiazkoholik.pl

„Po drugiej stronie różdżki”, Tom Felton

#1 na liście bestsellerów „New York Timesa” natychmiast po premierze! Bestseller „Sunday Timesa”! Fenomen Tik Toka! Najlepsza książka wspomnieniowa 2022 roku amerykańskiej sieci księgarń Barnes & Noble. Książka ze wstępem Emmy Watson. Lektura obowiązkowa dla każdego Potteromaniaka. Ulubiony czarny charakter. Naczelny przeciwnik Harry’ego Pottera. Wychowanek Slytherinu. Tom Felton, lepiej znany jako Draco Malfoy, wkracza na scenę.


pawlikowska-zaczytanyksiazkoholik.pl

Beata Pawlikowska: Dziś niewiele rzeczy mnie stresuje, bo rozumiem mechanizm stresu. Umiem zarządzać moimi myślami i emocjami

Zdaniem pisarki stres jest przydatnym mechanizmem mobilizującym, który w razie nagłej potrzeby dodaje siły do walki z trudnościami.