Stary Hotel. Wierzchowiska, Pylak, zaczytanyksiazkoholik.pl

W kręgu tajemnic – „Stary Hotel. Wierzchowiska”, Katarzyna Pylak


„Stary Hotel. Wierzchowiska” to kontynuacja książki „Stary Hotel”. Autorka ponownie zabiera nas w XIX wiek, a przez powieść prowadzi nas przemiła Konstancja. Dziewczyna w dalszym ciągu jest tą samą Konstancją – miłą, pomocną i uroczą panienką. Stary Hotel skrywa wiele tajemnic. Konstancja, spacerując po nim, jakby go znała, znała przedmioty, miejsca. Nie potrafi pojąć skąd takie uczucie. Peleryniarz, który wprowadzał wszystkich w strach, został w końcu schwytany, ale czy aby na pewno ludzie mogą czuć się bezpiecznie? Nigdy nie wiadomo jakie tajemnice wyjdą jeszcze na światło dzienne.

Katarzyna Pylak zachwyca nas opisami niezwykłego hotelu, jego zakątków. Przez powieść wręcz się płynie i nawet się nie obejrzymy, a raczymy się ostatnimi stronami. Jeśli jesteście fanami powieści toczących się w XIX wieku, to tym bardziej powinniście sięgnąć po „Stary Hotel”. Zachęcam.


Książki z autografami i dedykacjami Autorki możecie zamawiać TUTAJ


Tytuł: Stary Hotel. Wierzchowiska
Autor: Katarzyna Pylak
Cykl: tom 2
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Data wydania: 09-2020
Ilość stron: 254
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena rynkowa: 35,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Izabela Skrzypiec-Dagnan, wywiad, zaczytanyksiazkoholik.pl

Ile Izabeli Skrzypiec-Dagnan jest w bohaterce najnowszej powieści „Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe”?

„Nastrojowa, liryczna, niespieszna opowieść o niespodziewanym odnalezieniu siebie na końcu świata” – tak o swojej najnowszej powieści mówi Izabela Skrzypiec-Dagnan. Czego jeszcze dowiemy się z rozmowy z autorką? Zapraszam do lektury tej niezwykłej rozmowy!


Niebo bez ptaków-Danuta Brzosko-Mędryk-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Niebo bez ptaków”, Danuta Brzosko-Mędryk

Jedno z najważniejszych świadectw losu więźniów i ofiar hitlerowskiego kombinatu śmierci na Majdanku i jeden z pierwszych książkowych głosów kobiet z tego miejsca. Danuta Brzosko-Mędryk jako dwudziestodwulatka trafiła do obozu za działalność konspiracyjną. Najpierw pracowała jako sprzątaczka, a potem pielęgniarka w więźniarskim szpitalu obozowym. Już wtedy, ryzykując życie, próbuje notować prawdę o obozie, którą