Stary Hotel. Wierzchowiska, Pylak, zaczytanyksiazkoholik.pl

W kręgu tajemnic – „Stary Hotel. Wierzchowiska”, Katarzyna Pylak


„Stary Hotel. Wierzchowiska” to kontynuacja książki „Stary Hotel”. Autorka ponownie zabiera nas w XIX wiek, a przez powieść prowadzi nas przemiła Konstancja. Dziewczyna w dalszym ciągu jest tą samą Konstancją – miłą, pomocną i uroczą panienką. Stary Hotel skrywa wiele tajemnic. Konstancja, spacerując po nim, jakby go znała, znała przedmioty, miejsca. Nie potrafi pojąć skąd takie uczucie. Peleryniarz, który wprowadzał wszystkich w strach, został w końcu schwytany, ale czy aby na pewno ludzie mogą czuć się bezpiecznie? Nigdy nie wiadomo jakie tajemnice wyjdą jeszcze na światło dzienne.

Katarzyna Pylak zachwyca nas opisami niezwykłego hotelu, jego zakątków. Przez powieść wręcz się płynie i nawet się nie obejrzymy, a raczymy się ostatnimi stronami. Jeśli jesteście fanami powieści toczących się w XIX wieku, to tym bardziej powinniście sięgnąć po „Stary Hotel”. Zachęcam.


Książki z autografami i dedykacjami Autorki możecie zamawiać TUTAJ


Tytuł: Stary Hotel. Wierzchowiska
Autor: Katarzyna Pylak
Cykl: tom 2
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Data wydania: 09-2020
Ilość stron: 254
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena rynkowa: 35,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Alicja Sinicka, służąca, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Służąca”, Alicja Sinicka

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym
ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem.


Cisza

Krótka rzecz a cieszy – „Cisza” autorstwa Erlinga Kagge

Czym jest cisza? Gdzie ja odnaleźć? Dlaczego współcześnie jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd? „Opowieść o tym, dlaczego straciliśmy umiejętność przebywania w ciszy i jak ją odzyskać”.