Blog książkowy - Refleksja nad znaczeniem miłości, wybaczenia i drugich szans - Heart bones. Nagie serca - Colleen Hoover - zaczytanyksiazkoholik.pl

Refleksja nad znaczeniem miłości, wybaczenia i drugich szans – „Heart bones. Nagie serca”, Colleen Hoover


„Heart bones. Nagie serca” to kolejna z przeczytanych przeze mnie powieści autorstwa Colleen Hoover. Wcześniejsze to „It Ends with Us”, „It Starts with Us” oraz „Ugly Love”. Autorka po raz kolejny moim zdaniem udowadnia, że jest mistrzynią w kreowaniu niesamowitych historii miłosnych. Książka ta jest pełna emocji, tajemnic i niezapomnianych chwil, które pozostają w pamięci czytelnika na długo po zakończeniu lektury.

Główną bohaterką jest Beyah, dziewczyna z trudną przeszłością, która po śmierci matki zostaje skierowana do spędzenia lata z biologicznym ojcem i jego nową rodziną w małym miasteczku na wybrzeżu. Beyah to postać, która jest pełna tajemnic, zmagająca się z trudnymi doświadczeniami życiowymi. Jej spotkanie z Samsonem, miejscowym chłopakiem, otwiera przed nią nowe możliwości i pozwala na eksplorację miłości i tożsamości. Samson, również skrywa swoje własne tajemnice i demony.

Colleen Hoover mistrzowsko prowadzi czytelnika przez historię Beyah i Samsona, stopniowo odsłaniając ich przeszłość i tajemnice. Pisarka doskonale balansuje między dramatem a romantyzmem, tworząc naprawdę wzruszającą opowieść o przezwyciężaniu trudności i odnajdywaniu miłości w najmniej spodziewanych miejscach.

Jednym z największych atutów tej książki jest sposób, w jaki Hoover pisze o uczuciach i emocjach bohaterów. Naprawdę czułam, że żyje razem z nimi, przeżywając ich radości i smutki. Dialogi są inteligentne i autentyczne, a chemia między głównymi bohaterami jest wyjątkowo silna.

„Heart bones. Nagie serca” to książka, która porusza i pozostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu. To nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o przebaczeniu, akceptacji oraz o sile, którą można znaleźć w sobie, by stawić czoła przeciwnościom losu. Ta książka nie tylko porusza, ale także daje nadzieję na to, że nawet w najtrudniejszych chwilach życia można znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia. Hoover udowadnia, że jest mistrzynią w tworzeniu emocjonalnie głębokich i poruszających opowieści.

Książka to jest idealnym wyborem dla miłośników romansów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko banalnej miłostki. „Heart bones. Nagie serca” to niezapomniana podróż przez emocje i ludzkie serce, która zostawi czytelnika z rozgrzanym sercem i łzami w oczach. Polecam tę książkę wszystkim, którzy kochają literaturę obyczajową z głębią emocjonalną. Colleen Hoover dostarcza czytelnikom niezapomnianą lekturę, która utkwi w sercu na długo.

Tytuł: Heart bones. Nagie serca
Tytuł oryginału: Heart bones
Autor: Colleen Hoover
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Otwarte
Data wydania: 06-2023
Data 1. wyd. pol.: 07-2021
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Matylda Biernacka
Cena rynkowa: 49,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

szuflandia

W Łodzi stanęła Szuflandia – wypożyczalnia 24/7 – pierwsza w Polsce biblioteka samoobsługowa

W zadaszonym przejściu przy rynku Manufaktury w Łodzi, w okolicy wejścia do kina, stanęła Szuflandia – wypożyczalnia czynna 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To pierwsza taka samoobsługowa biblioteka w Polsce. Zasady korzystania z automatycznej wypożyczalni są praktycznie takie same jak w przypadku stacjonarnych bibliotek – korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne.


Tokarczuk - Zaczytany Ksiązkoholik

Tokarczuk obok Kafki, Bułhakowa i Orwella. Polska powieść wśród 100 najlepszych książek

Powieść Olgi Tokarczuk trafiła na listę 100 najlepszych książek literatury światowej niemieckiego tygodnika „Die Zeit”. „Ta książka to rozległa i niepowstrzymana podróż przez kraje i stany wewnętrzne, mity i baśnie” – czytamy.