Kobieta w masce

Pierwsze spotkanie z Dorianem Zawadzkim w książce „Kobieta w masce”


Jak odkryć prawdę, kiedy wszyscy kłamią. „Kobieta w masce”.

„Kobieta w masce” to mój debiut czytelniczy związany z pisarzem Dorianem Zawadzkim i mogę śmiało powiedzieć, że nawet udany. Książkę kupiłam podczas Poznańskich Targów Książki, więc trochę czekała na swój czas. Jest to lektura z gatunku, thrillera, kryminału czy też sensacji.

Mamy rok 40 Nowej Ery (2125 według kalendarza gregoriańskiego). Świat zmaga się ze skutkami globalnego ocieplenia. Na terenie Bazy Lotniczej Trzeciego Żeńskiego Korpusu Sił Powietrznych w Fort Salem zostają znalezione zwęglone zwłoki młodej kobiety – snajperki, niedawno przybyłej do korpusu. Sprawę próbuje rozwiązać Leah Marsh z Wojskowego Biura Śledczego. Niestety mimo iż cały korpus jest żeński, nie jest jej łatwo dojść do porozumienia z kobietami. Ma wrażenie, że wiedzą co się wydarzyło, ale żadna nie chce jej nic powiedzieć.

Czy znajdzie sposób na to, aby przerwać zmowę milczenia i rozwikłać tajemniczą śmierć?Tytuł: Kobieta w masce.
Autor: Dorian Zawadzki
Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 10-03-2020
Ilość stron: 512
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Chór zapomnianych głosów

Rozbudza wyobraźnie – „Chór zapomnianych głosów”, Remigiusz Mróz

Obecnie wokół Remigiusza skupiamy sie głównie na nowościach, które publikuje, ja natomiast postanowiłam rozpocząć swoją historię z kanałem na facebooku od dodania książki ciut starszej, a mimo to godnej uwagi. Jeśli interesuje Was SF, horror, sensacja, intryga, kryminał … to na pewno lektura przypadnie Wam do gustu.


Śreżoga, Katarzyna Puzyńska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Śreżoga”, Katarzyna Puzyńska

Ktoś czai się z siekierą w ciemności. Sierżant sztabowy Radosław Trawiński boi się, że to aspirant Daniel Podgórski, który odkrył, że śmierć jego partnerki nie była samobójstwem. Czyżby przyszedł się zemścić? Tymczasem w okolicy giną jeszcze trzy osoby. Właściciel zajazdu wygląda wprawdzie, jakby spokojnie zasnął, ale jego pracownica nie ma tyle szczęścia.