Kobieta w masce

Pierwsze spotkanie z Dorianem Zawadzkim w książce „Kobieta w masce”


Jak odkryć prawdę, kiedy wszyscy kłamią. „Kobieta w masce”.

„Kobieta w masce” to mój debiut czytelniczy związany z pisarzem Dorianem Zawadzkim i mogę śmiało powiedzieć, że nawet udany. Książkę kupiłam podczas Poznańskich Targów Książki, więc trochę czekała na swój czas. Jest to lektura z gatunku, thrillera, kryminału czy też sensacji.

Mamy rok 40 Nowej Ery (2125 według kalendarza gregoriańskiego). Świat zmaga się ze skutkami globalnego ocieplenia. Na terenie Bazy Lotniczej Trzeciego Żeńskiego Korpusu Sił Powietrznych w Fort Salem zostają znalezione zwęglone zwłoki młodej kobiety – snajperki, niedawno przybyłej do korpusu. Sprawę próbuje rozwiązać Leah Marsh z Wojskowego Biura Śledczego. Niestety mimo iż cały korpus jest żeński, nie jest jej łatwo dojść do porozumienia z kobietami. Ma wrażenie, że wiedzą co się wydarzyło, ale żadna nie chce jej nic powiedzieć.

Czy znajdzie sposób na to, aby przerwać zmowę milczenia i rozwikłać tajemniczą śmierć?Tytuł: Kobieta w masce.
Autor: Dorian Zawadzki
Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 10-03-2020
Ilość stron: 512
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Nowe rozdanie- Paweł Famus-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Nowe rozdanie”, Paweł Famus

Do tej pory historie alternatywne dotyczące drugiej wojny światowej widziane oczami Polaków przedstawiane były jako heroiczna obrona, doskonałe wykorzystanie błędów przeciwnika i na końcu pomoc zachodnich aliantów. W tej powieści tak nie jest. Cykl zaczyna się na długo przed wybuchem wojny, lecz już wtedy ukierunkowany jest na najmniej opresyjny wariant wydarzeń przynoszący hańbę, ale i ratunek dla milionów obywateli, dorobku narodowego i samego terytorium polskiego.


Królestwo Kości -James Rollins - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Królestwo Kości”, James Rollins

„Królestwo Kości” to thriller z cyklu Sigma Force. Fascynujące najnowsze odkrycia naukowe, tajemnice sprzed wieków, dzika Afryka i akcja, która zapiera dech w piersiach. W obozie działającym pod auspicjami ONZ w kongijskiej dżungli znajdują schronienie ludzie uciekający przed falą powodzi. Młoda Francuzka działająca tam w ramach organizacji Lekarze Bez Granic odkrywa przypadki nieznanej choroby wywołującej u pacjentów stan