Kobieta w masce

Pierwsze spotkanie z Dorianem Zawadzkim w książce „Kobieta w masce”


Jak odkryć prawdę, kiedy wszyscy kłamią. „Kobieta w masce”.

„Kobieta w masce” to mój debiut czytelniczy związany z pisarzem Dorianem Zawadzkim i mogę śmiało powiedzieć, że nawet udany. Książkę kupiłam podczas Poznańskich Targów Książki, więc trochę czekała na swój czas. Jest to lektura z gatunku, thrillera, kryminału czy też sensacji.

Mamy rok 40 Nowej Ery (2125 według kalendarza gregoriańskiego). Świat zmaga się ze skutkami globalnego ocieplenia. Na terenie Bazy Lotniczej Trzeciego Żeńskiego Korpusu Sił Powietrznych w Fort Salem zostają znalezione zwęglone zwłoki młodej kobiety – snajperki, niedawno przybyłej do korpusu. Sprawę próbuje rozwiązać Leah Marsh z Wojskowego Biura Śledczego. Niestety mimo iż cały korpus jest żeński, nie jest jej łatwo dojść do porozumienia z kobietami. Ma wrażenie, że wiedzą co się wydarzyło, ale żadna nie chce jej nic powiedzieć.

Czy znajdzie sposób na to, aby przerwać zmowę milczenia i rozwikłać tajemniczą śmierć?Tytuł: Kobieta w masce.
Autor: Dorian Zawadzki
Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 10-03-2020
Ilość stron: 512
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Cień judasza, Anna Kusiak, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Cień Judasza”, Anna Kusiak

Lipcowa noc, wiejski festyn. Osiemnastoletnie kuzynki Klaudia i Aneta świetnie się bawią, tańczą i flirtują. W trakcie zabawy dochodzi między nimi do kłótni. Następnego dnia okazuje się, że do domu wróciła tylko jedna – Klaudia. Ruszają poszukiwania. Po kilku dniach przypadkowi grzybiarze znajdują w lesie zwłoki dziewczyny


Wszystko co zawdzięczasz sobie. Jak odzyskać kobiecą siłę i pewność siebie, Elisabeth Cadoche Anne de Montarlot, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Wszystko co zawdzięczasz sobie. Jak odzyskać kobiecą siłę i pewność siebie”, Elisabeth Cadoche Anne de Montarlot

Czy ty także uważasz, że wiele rzeczy w twoim życiu się po prostu „udało”? Że twoje sukcesy nie są twoją zasługą, ponieważ po prostu przypadkiem zdołałaś wstrzelić się w okoliczności?