Miłość jak wino - Mirosława Kubiak - zaczytanyksiazkoholik.pl

Opowieść o sile rodziny, wierności i poświęceniu – „Miłość jak wino”, Mirosława Kubiak


Książka „Miłość jak wino” autorstwa Mirosławy Kubiak to poruszająca historia o odnajdywaniu miłości i zmierzaniu się z przeciwnościami losu. Po przeczytaniu tej powieści czuję się wzruszona, a także przekonana, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać nawet najtrudniejsze wyzwania.

Główna bohaterka, Marta, doświadcza bolesnej zdrady ze strony swojego chłopaka. Zraniona i rozczarowana, opuszcza Kraków i wraca do rodzinnego Grybowa, gdzie jej rodzina prowadzi winnicę. Wśród malowniczych widoków, Marta szuka równowagi i spokoju, nieświadoma, że tam spotka prawdziwą miłość.

W miasteczku pojawia się Marcin Rowiński, młody lekarz. Pierwsze spotkanie obfituje w nieszczęśliwe okoliczności, ale szybko oboje odkrywają, że są sobie wzajemnie ważni. Ich uczucie rozwija się stopniowo, jak dojrzewające wino, stając się coraz głębsze i bardziej autentyczne.

Jednak na drodze zakochanych pojawia się dziewczyna Marcina, Karolina, co komplikuje sytuację. To tylko początek serii dramatycznych wydarzeń a bohaterowie będą musieli stawić czoła, jeśli chcą uratować swoją miłość.

Mirosława Kubiak przedstawia historię w sposób wzruszający i angażujący. Autorka doskonale oddaje emocje bohaterów, ich wewnętrzne konflikty i tęsknoty. Powieść pełna jest napięcia i dramatyzmu, który trzyma czytelnika w napięciu, nie pozwalając oderwać się od książki. Autorka kładzie nacisk na wiele ważnych aspektów naszego życia, nie zawsze tych miłych: rodzina, przemoc, stare konflikty i żale, pragnienie bycia kochanym…

„Miłość jak wino” to nie tylko historia romantyczna, ale także opowieść o sile rodziny, wierności i poświęceniu. Autorka ukazuje, że prawdziwa miłość może być trudna, ale jest warta walki i przezwyciężania przeciwności. Kubiak wplata również wątki dotyczące winiarstwa, co dodaje powieści wyjątkowego charakteru. Opisy winnic, smak wina, atmosfera pracy nad winem i urokliwe miasteczko tworzą piękne tło dla historii miłosnej. Mirosława Kubiak ukazuje swoją wiedzę na temat winiarstwa, co dodaje powieści autentyczności i ożywia opisy otaczającej rzeczywistości.

„Miłość jak wino” to książka, która porusza serca czytelników, zachwyca pięknem opisanych krajobrazów i skłania do zastanowienia się nad siłą prawdziwej miłości. Polecam ją wszystkim miłośnikom romansów, którzy szukają zarówno wzruszeń, jak i głębszych przemyśleń. To piękna i pełna pasji powieść, która zostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu.

Tytuł: Miłość jak wino
Autor: Mirosława Kubiak
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Replika
Data wydania: 18-04-2023
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 44,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Ballada o dwóch miastach, Agata Kołakowska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Ballada o dwóch miastach”, Agata Kołakowska

„Ballada o dwóch miastach” to nietuzinkowa opowieść dla tych wszystkich, którzy pragną żyć w zgodzie ze sobą. Melancholia przeplata się w niej z żartem i ironią, polityka z wątkiem kryminalnym, marzenia z miłością i obawą. Czy bohaterom tej historii urosną skrzydła?


Jasnowidz i czarownica-Mark Arturro-zaczytanyksiazkoholik.pl-blog

Erotyk – „Jasnowidz i czarownica”, Mark Arturro

Mark Arturro od samego początku zaznacza nam, że książka przeznaczona jest dla osób od osiemnastego roku życia. „Powieść o zabarwieniu seksualno-optyczno-kryminalnym w odcieniu horroru.” Do pewnej wioski zajeżdża Marek, który jest jasnowidzem i tarocistą. Ludzie patrzą na niego mało przychylnie. Mężczyzna ma zamiar osiąść tam na stałe i rozgląda się za działką. Jest jedna, która go kusi nie mniej nie ma ona dobrej reputacji, jest coś, co