O jeden diament za daleko

Śmiech przez łzy – „O jeden diament za daleko”, Marta Radomska


Miłość, ślub i diamenty w „O jeden diament za daleko”.

Dzisiaj zmierzam do Was z książką Marty Radomskiej „O jeden diament za daleko”. To, co na pewno łączy mnie z autorką powieści to miłość do kotów. Widać, że kocha zwierzęta, a koty zajmują w jej sercu szczególne serce. Wciągająca historia Majki Kostrzewskiej o złodziejach drogocennej diamentowej kolii i śmierci narzeczonej Michała (brata Majki) na kilka dni przed ślubem. Majusia to kobieta wulkan, która najpierw mówi, później myśli, w sumie chyba jak większość kobiet. Takie zachowanie przysparza jej ciągłe problemy, a jej ciekawskie usposobienie wciąga w coraz to nowsze kłopoty, które ledwo co znosi jej chłopak Steven. Kot Loki odgrywa w tej powieści jedną z głównych ról (w sumie nie ma się co dziwić) i wielbiciele tych futrzastych kulek polubią powieść. Loki okaże się „nosicielem” diamentów. Czyta się ją lekko i przyjemnie. Dobrze przemyślana fabuła, a i zabawnych sytuacji nie brakuje, więc jest się z czego pośmiać. Kto stoi za śmiercią panny młodej? W jaki sposób Loki wszedł w posiadanie diamentów? Kto okradł jubilera? Jeśli jesteś zainteresowany/-a polecam sięgnąć po książkę i zagłębić się w lekturze.Tytuł: O jeden diament za daleko
Autor: Marta Radomska
Cykl: Tego kwiatu jest pół światu (tom 2)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 3-07-2019
Ilość stron: 376
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

podsumowanie lutego 2021, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – luty 2021

Luty minął mi strasznie szybko. Gościła w nim różna tematyka, czyli to, co kocham najbardziej – różnorodność literacka. „Trochę zaufania do życia nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, powoli ci doświadczyć wszystkiego znacznie intensywniej.” – Kronika. Wiara w życie i w to co nadejdzie, Paulo Coelho.


podsumowanie, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – październik 2020

Czas biegnie nieubłaganie … Zaczął się listopad, co jednoznacznie oznacza zakończenie października. Zapraszam Was na comiesięczne podsumowanie.