Ewa

Nie zawiodłam się – „Ewa”, WM. Paul Young


Nikt poza Ewą, Matką Żyjących, która nazywa ją „córką” i zaprasza do poznania prawdy o jej losach – a zarazem prawdy o nas wszystkich.

Idąc za ciosem i znając już „Chatę” oraz „Rozdroża” autorstwa WM. Paula Young’a postanowiłam sięgnąć po książkę pt. „Ewa” (mieliście okazję wygrać ją w konkursie). Zupełnie inna niż „Chata”, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Książka wręcz idealna dla każdej kobiety. Baśniowa opowieść o początkach świata, o Bożej miłości, Trójcy Świętej i miłosierdziu. Mimo że czytało mi się dość trudno (czasem wątki wydawały mi się na siłę zagmatwane), to jednak delikatne piękno przedstawionej rzeczywistości jakoś mnie uwiodło. Każda z nas oszukuje samą siebie, o czymś, co nie jest o nas prawdą. Książka otwiera nas na nowe spojrzenie na stworzenie, na Ewę i na każdą z nas. Czyta się ją lekko i jest to idealna lektura na dwa wieczory. Zdecydowanie polecam.Tytuł: Ewa
Tytuł oryginału: Eve
Autor: WM. Paul Young
Wydawnictwo: Nowa Proza
Data wydania: 11-04-2017
Ilość stron: 312
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 36,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Blog książkowy - Dotknąć gwiazd - Zula Ankanon - zaczytanyksiazkoholik.pl

Książka, która zapada w pamięć – „Dotknąć gwiazd”, Zula Ankanon

Książka „Dotknąć gwiazd” autorstwa Zuly Ankanon to poruszająca i wciągająca historia, która po przeczytaniu pozostawia moc emocji. Ta powieść łączy ze sobą różne wątki, takie jak przestępczość, sława w mediach społecznościowych, relacje rodzinne czy walka o odnalezienie sensu życia.


Ciemność zła

Przedpremierowo „Ciemność zła” Dawida Waszaka

Książka dla fanów thrillerów. Akcja toczy się w Jarocinie. Czytając książkę, wczuwałam się, jakbym podróżowała po mieście z bohaterem, którym jest Kacper Zborowski. Kacper został wrobiony w morderstwo.