Moja historia. Otylia Jędrzejczak.

Biografia Otylii Jędrzejczak w książce „Moja historia”


Wcześniak, Ika, śmierć ukochanego brata, mistrzyni – to tylko kilka zagadnień poruszonych w książce pt. „Moja historia”.

Wcześniak urodzony 13 grudnia, o miesiąc za wcześnie. Chyba każdy zna Otylię Jędrzejczak i to jakie zasługi dla naszego kraju osiągnęła. Otylia, chcąc opowiedzieć o swoim życiu zawodowym, jak i tym prywatnym popełniła książkę pt. „Moja historia. Otylia Jędrzejczak.” Paweł Hochstim, Paweł Skraba. Młodszy brat zwracał się do niej Ika, gdyż ciężko było mu wymówić imię Otylia, natomiast na podwórku i grupie treningowej była zwana Motylkiem. Przenosi nas do swojego świata tryumfów np. w Atenach, jak i tragedii, np. tej pod Płońskiem. Jak doszło do wypadku samochodowego (1.10.2005 r.), w którym zginął jej brat? Jak wówczas się czuła i jak „poradziła” sobie z hejtem skierowanym ku jej osobie? U Otyli od najmłodszych lat dzień wyglądał następująco: sen, trening, śniadanie, lekcje, sen, obiad, trening, lekcje, kolacja, sen … i tak codziennie. Otylia wprowadza nas w świat swoich miłostek i ich rozczarowań do czasu poznania obecnego Partnera Pawła, z którym tworzy szczęśliwą rodzinę. Otylia wprowadza nas w swój świat również poprzez ogromną ilość zamieszczonych w książce zdjęć – z lat młodości, z zawodów, z różnych gali, z dziećmi, rodzicami, śp. bratem etc. W książce znajdziemy również wypowiedzi jej kolegów i koleżanek z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Książkę polecam każdemu, kto lubi czytać biografie – tutaj widać pełne szczerości i zaangażowania słowa płynące prosto z serca Otyli!Tytuł: Moja historia. Otylia Jędrzejczak.
Autor: Paweł Skraba, Paweł Hochstim, Otylia Jędrzejczak
Wydawnictwo: SQN
Data wydania: 27-11-2019
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Puste jest piekło - Elly Griffiths - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Kryminał idealny dla wielbicieli twórczości Agathy Christie – „Puste jest piekło”

Akcja książki toczy się w Anglii, w małym miasteczku, gdzie nauczycielka języka angielskiego Clare Cassidy znajduje się w centrum mrocznej intrygi. Clare uwielbia pisać, zwłaszcza opowiadania zainspirowane twórczością R.M. Hollanda, a zwłaszcza jego „Nieznajomym”. Fascynuje ją wszystko, co jego dotyczy. Jednakże, gdy jej koleżanka z pracy zostaje


Śmiertelne kłamstwa

„Śmiertelne kłamstwa”, Sarah A. Denzil

Dziesięć lat temu w cichym Buckthorpe zaginął chłopak, Samuel Murray. Od tamtej pory nikt go nie widział. Rosie Sharpe opłakiwała zaginięcie przyjaciela przez wiele tygodni, ale jej młodsza siostra, Heather, wie, że łzy Rosie skrywały prawdę. Tej samej nocy, której zaginął Samuel, Heather widziała siostrę wślizgującą się przez okno z powrotem do ich wspólnej sypialni