Moja historia. Otylia Jędrzejczak.

Biografia Otylii Jędrzejczak w książce „Moja historia”


Wcześniak, Ika, śmierć ukochanego brata, mistrzyni – to tylko kilka zagadnień poruszonych w książce pt. „Moja historia”.

Wcześniak urodzony 13 grudnia, o miesiąc za wcześnie. Chyba każdy zna Otylię Jędrzejczak i to jakie zasługi dla naszego kraju osiągnęła. Otylia, chcąc opowiedzieć o swoim życiu zawodowym, jak i tym prywatnym popełniła książkę pt. „Moja historia. Otylia Jędrzejczak.” Paweł Hochstim, Paweł Skraba. Młodszy brat zwracał się do niej Ika, gdyż ciężko było mu wymówić imię Otylia, natomiast na podwórku i grupie treningowej była zwana Motylkiem. Przenosi nas do swojego świata tryumfów np. w Atenach, jak i tragedii, np. tej pod Płońskiem. Jak doszło do wypadku samochodowego (1.10.2005 r.), w którym zginął jej brat? Jak wówczas się czuła i jak „poradziła” sobie z hejtem skierowanym ku jej osobie? U Otyli od najmłodszych lat dzień wyglądał następująco: sen, trening, śniadanie, lekcje, sen, obiad, trening, lekcje, kolacja, sen … i tak codziennie. Otylia wprowadza nas w świat swoich miłostek i ich rozczarowań do czasu poznania obecnego Partnera Pawła, z którym tworzy szczęśliwą rodzinę. Otylia wprowadza nas w swój świat również poprzez ogromną ilość zamieszczonych w książce zdjęć – z lat młodości, z zawodów, z różnych gali, z dziećmi, rodzicami, śp. bratem etc. W książce znajdziemy również wypowiedzi jej kolegów i koleżanek z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Książkę polecam każdemu, kto lubi czytać biografie – tutaj widać pełne szczerości i zaangażowania słowa płynące prosto z serca Otyli!Tytuł: Moja historia. Otylia Jędrzejczak.
Autor: Paweł Skraba, Paweł Hochstim, Otylia Jędrzejczak
Wydawnictwo: SQN
Data wydania: 27-11-2019
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Instagram Bez filtra, Sarah Frier, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Instagram Bez filtra”, Sarah Frier

W 2010 roku Kevin Systrom i Mike Krieger uruchomili fotograficzny serwis społecznościowy połączony z prostą aplikacją mobilną. W krótkim czasie Instagram stał się niezwykle popularny, również za sprawą celebrytów udostępniających na tej platformie mniej lub bardziej prywatne zdjęcia i filmy. Po niecałych dwóch latach firmę, w której zatrudniano wówczas zaledwie trzynaście osób, kupił Facebook, płacąc legendarną sumę miliarda dolarów.


pakt

„Pakt”, Anna Potyra

Komisarz Adam Lorenz przyjeżdża w odwiedziny do swojego starego przyjaciela, który dorobiwszy się fortuny, wrócił w rodzinne strony i kupił zrujnowany poniemiecki pałac. Dwadzieścia lat temu odnaleziono tu zwłoki młodej dziewczyny, która popełniła samobójstwo, ale teraz nie ma nawet śladu po dawnej tragedii. Pałac przywrócono do stanu świetności, do odnowionych stajni po osiemdziesięciu latach wróciły konie. Majątek tętni życiem.