Moja historia. Otylia Jędrzejczak.

Biografia Otylii Jędrzejczak w książce „Moja historia”


Wcześniak, Ika, śmierć ukochanego brata, mistrzyni – to tylko kilka zagadnień poruszonych w książce pt. „Moja historia”.

Wcześniak urodzony 13 grudnia, o miesiąc za wcześnie. Chyba każdy zna Otylię Jędrzejczak i to jakie zasługi dla naszego kraju osiągnęła. Otylia, chcąc opowiedzieć o swoim życiu zawodowym, jak i tym prywatnym popełniła książkę pt. „Moja historia. Otylia Jędrzejczak.” Paweł Hochstim, Paweł Skraba. Młodszy brat zwracał się do niej Ika, gdyż ciężko było mu wymówić imię Otylia, natomiast na podwórku i grupie treningowej była zwana Motylkiem. Przenosi nas do swojego świata tryumfów np. w Atenach, jak i tragedii, np. tej pod Płońskiem. Jak doszło do wypadku samochodowego (1.10.2005 r.), w którym zginął jej brat? Jak wówczas się czuła i jak „poradziła” sobie z hejtem skierowanym ku jej osobie? U Otyli od najmłodszych lat dzień wyglądał następująco: sen, trening, śniadanie, lekcje, sen, obiad, trening, lekcje, kolacja, sen … i tak codziennie. Otylia wprowadza nas w świat swoich miłostek i ich rozczarowań do czasu poznania obecnego Partnera Pawła, z którym tworzy szczęśliwą rodzinę. Otylia wprowadza nas w swój świat również poprzez ogromną ilość zamieszczonych w książce zdjęć – z lat młodości, z zawodów, z różnych gali, z dziećmi, rodzicami, śp. bratem etc. W książce znajdziemy również wypowiedzi jej kolegów i koleżanek z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Książkę polecam każdemu, kto lubi czytać biografie – tutaj widać pełne szczerości i zaangażowania słowa płynące prosto z serca Otyli!Tytuł: Moja historia. Otylia Jędrzejczak.
Autor: Paweł Skraba, Paweł Hochstim, Otylia Jędrzejczak
Wydawnictwo: SQN
Data wydania: 27-11-2019
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Kryształowe dzieci

Prawdziwe historie – „Kryształowe dzieci”, Laura Chudzyńska

4-metylometkatynon (4-MMC), ukryty pod nazwą medefron, czyli chemiczny odpowiednik substancji zwanej katynonem, produkowanej przez roślinę khat. Można ją palić, żuć jak liście koki, co w efekcie prowadzi do pobudzenia i zmniejszenia apetytu. To pomaga przetrwać obywatelom ogarniętym wojną Somalii i innych krajów Afryki Wschodniej oraz Półwyspu Arabskiego.


Instagram Bez filtra, Sarah Frier, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Instagram Bez filtra”, Sarah Frier

W 2010 roku Kevin Systrom i Mike Krieger uruchomili fotograficzny serwis społecznościowy połączony z prostą aplikacją mobilną. W krótkim czasie Instagram stał się niezwykle popularny, również za sprawą celebrytów udostępniających na tej platformie mniej lub bardziej prywatne zdjęcia i filmy. Po niecałych dwóch latach firmę, w której zatrudniano wówczas zaledwie trzynaście osób, kupił Facebook, płacąc legendarną sumę miliarda dolarów.