"Ekstradycja"

„Ekstradycja”, Remigiusz Mróz – Lubię to!


Gdzie jest Joanna Chyłka? Odpowiedź w książce pt. „Ekstradycja”.

Kordian wariuje, po tym, jak Chyłka zbiegła na Białoruś zaraz po tajemniczym morderstwie Piotra Langera. Jej krok z góry zaważył na tym, że została podejrzaną. Zordon musi jakoś funkcjonować dalej. Otrzymuje sprawę pewnego Ukraińca – Watilija, który wybudził się ze śpiączki. Został on oskarżony o zamordowanie trzech osób w restauracji na Powiślu. Oksana jego żona ma dla Kordiana przesyłkę od Chyłki. Telefon komórkowy. Jest on zszokowany sytuacją, ale wie, że to jest podobne do Joanny. Postanawia do niej zadzwonić. Ustalają, że ma do niej przyjechać. Zordon jednak sam postanawia, że będzie to trasa w jedną stronę. Nie planuje już powrotu do Polski. Nikt się początkowo nie domyśli, gdyż każdy wie, że jedzie badać sprawę, nad którą obecnie pracuje. Kiedy prawie dociera do miejsca, gdzie od kilku miesięcy ukrywa się Chyłka, zauważa, jak ta zostaje porwana przez pewnych ludzi. Kim są? Czego chcą? Pierwsza myśl to taka, że została znaleziona przez policję.

Czytając książkę, dowiecie się, czy Piotr Langer rzeczywiście nie żyje. Czy Chyłka zostanie uniewinniona? Co wspólnego ma sprawa Watilija z Lagnerem oraz burmistrz Wawra, Leszek Andrychowicz? Jak zwykle książka Remigiusza Mroza umiliła mi nieziemsko czas.Tytuł: Wyrok
Autor: Remigiusz Mróz
Cykl: Joanna Chyłka (tom 11)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 25-03-2020
Ilość stron: 512
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

TOPR 2. Nie każdy wróci, Beata Sabała-Zielińska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„TOPR 2. Nie każdy wróci”, Beata Sabała-Zielińska

Czy jest ktoś, kto nie słyszał o wypadku na Giewoncie latem 2019 roku? Czy jest ktoś, kto nie śledził, nie komentował, nie angażował się emocjonalnie w walkę o życie grotołazów uwięzionych nieco wcześniej w Jaskini Wielkiej Śnieżnej? Jeśli wydaje Wam się, że wiecie o tych wypadkach sporo, po przeczytaniu tej lektury zrozumiecie, że wiedzieliście niewiele!


Pomóź dziecku mniej myśleć, Christel Petitcollin, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Pomóż dziecku mniej myśleć. O wrażliwych dzieciach, które za bardzo się przejmują”, Petitcollin Christel

Nadwydajne dzieci potrzebują przede wszystkim tego, aby dorosły poświęcił czas na wyjaśnienie im, kim są, jak funkcjonują i na czym polega ich odmienność. Takie odkrycie czyni cuda.