Dziecięce dusze

„Dziecięce dusze”, Christine Nightingale – to dość skomplikowane


Jak komunikować się z duszą swojego przyszłego dziecka. „Dziecięce dusze”, Christine Nightingale.

Tym razem przychodzę do Was z książką „Dziecięce dusze”, Christine Nightingale – mistrzyni reiki, licencjonowanej psycholożki, nauczycielki, certyfikowanej hipnostki, aromaterapeutki i komunikatorki z duchowymi dziećmi. Jak komunikować się z duszą swojego przyszłego dziecka. Autorka jako dziecko śniła o poprzednich wcieleniach, miała świadomość aniołów i myślała, że rozmowy z nimi nie różnią się niczym od rozmów z rodzicami. W wieku pięciu lat uświadomiła sobie, że pozostali członkowie rodziny nie są świadomi obecności aniołów, swoich poprzednich wcieleń, nie znają sposobów leczenia chorych ani zranionych zwierząt. Christine przytrafiały się dziwne sytuacje, pewnego razu topiąc się w basenie, ktoś ją wyciągnął, posadził obok basenu i zapytał, czy wszystko w porządku. Nikogo jednak nie widziała. Kim są tak zwani duchowi ludzie? Przez prawie czterdzieści lat milczała na temat swoich intuicyjnych umiejętności. Dopiero w wieku czterdziestu sześciu lat poczuła silny zew pełnego rozumienia tego, co wiedziała od zawsze. Jej metodą było „reiki”, czyli forma uzdrawiania za pomocą energii życiowej, która oczyszcza blokady z czakr i systemu energetycznego. Kiedy została mistrzynią reiki, zaczęła przyjmować klientów, docierały wówczas do niej wiadomości od dusz znajdujących się w ich aurach. Z czasem zauważyła również, że potrafi channelingować poprzednie wcielenia dla swoich klientów. Co to jest channnelingowanie? Jej klientki, które doświadczyły poronień, zachęcane były, żeby w swoim otoczeniu szukały znaków wewnętrznych i zewnętrznych – np. motyli.

Motyle według Japończyków oznaczają duszę, która znajduje się pomiędzy życiami.

Autorka opisuje wiele przykładów pomocy takim kobietom. W jaki sposób tłumaczy im zaistniałą sytuację? W jaki sposób odbiera przyszłe inkarnacje? Kochamy zwierzęta, wierzymy, że potrafią się z nami komunikować. Ukochany zwierzak może powrócić w innym zwierzęcym ciele albo nawet być zwierzęciem w kolejnym wcieleniu. Autorka uważa, że teoria dziewięciu żyć kota odnosi się właśnie do takich sytuacji. Często mówimy: karma wraca. Nie chodzi tutaj o karę, ale o coś na kształt prawa fizyki: każdemu działaniu towarzyszy odpowiednia odwrotna reakcja. Jaką rolę w średniowieczu odgrywały akuszerki? Jaka jest rola człowieka? Wiele matek rozumie, że komunikacja z dzieckiem, które noszą w łonie, jest możliwa. Jak ona przebiega? Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, jasnopoznanie. Co te określenia oznaczają? Karmiczne prawo odrodzenia – czyli jak w Chinach prawo reguluje ilość urodzeń. Christine przytacza nam kilka praw karmy, np. pierwsze prawo karmy mówi, że dziecko młodej matki, które urodziło się martwe, często powraca w następnym pokoleniu, zwykle jako dziecko swojej siostry. Swoim klientkom tłumaczyła, w jaki sposób to się dzieje i wiele z nich wierzyło jej, gdyż np. czuły niezwykle silną więź ze swoim wnukiem czy wnuczką.

Książka dość ciekawa, poruszająca odważne tematy takie jak reinkarnacja, inkarnacja, przyszłe lub wcześniejsze nasze wcielenia, czakry, reiki … czy też to jak poradzić sobie z poronieniem czy ogólnie mówiąc śmiercią dziecka. Jeśli interesuje Was tego typy tematyka, to zachęcam do sięgnięcia po książkę.


Tytuł: Dziecięce dusze
Tytuł oryginału: Spirit Baby: What You Can Learn from Your Future Child
Autor: Christine Nightingale
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 22.01.2020
Ilość stron: 180
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 34,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Między młotem a imadłem - Olga Rudnicka - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Między młotem a imadłem”, Olga Rudnicka

Matylda Dominiczak zapadła się pod ziemię. Komisarz Marecki wszczyna poszukiwania, choć główny podejrzany milczy jak zaklęty, adwokat zasłania się tajemnicą zawodową, a Roman wie, że żonę widział, tylko nie pamięta kiedy. Pomoc nadchodzi z nieoczekiwanej strony, ale nie poprawia to sytuacji pani detektyw. Wręcz przeciwnie. Policja wkracza w prowadzoną przez Matyldę sprawę zaginionych kobiet, a ona sama wpada w środek wojny gangów, o której nie miała dotąd pojęcia.


Stewardesy. Cała prawda o lataniu, Krzystzof Pyzia, zacyztanyksiazkoholik.pl

„Stewardesy. Cała prawda o lataniu”, Krzysztof Pyzia

Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach, podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni.