ancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.

Co tym razem? „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene


Jesteście ciekawi co tym razem u Nancy Drew? Komu i w czym pomaga?

W Nowym Roku wracam do Was z II tomem „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene. W pierwszej części mieliśmy już okazję poznać Nancy, młodą detektyw. Tym razem Nancy została poproszona o pomoc przez swoją serdeczną przyjaciółkę Helen Corning w rozwikłaniu zagadki z duchem. Duch straszy w posiadłości ciotki Helen. Nancy postanawia tam pojechać i zamieszkać, aby dowiedzieć się, czy tam jest rzeczywiście jakiś duch. Czy Nancy dowie się, o co w tym chodzi? Czy dom jest rzeczywiście nawiedzony? W opowiadaniu mamy również motyw kryminalny związany z uprowadzeniem ojca dziewczyny? Czy Nancy będzie musiała wybierać, którą z zagadek ma rozwiązać najpierw? Czy jej ojcu grozi rzeczywiście niebezpieczeństwo?

Książka na jeden wieczór, ale za to, jak miło spędzony. Polecam każdemu, bez względu na wiek.Tytuł: Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.
Tytuł oryginału: Nancy Drew Mistery Stories The Hidden Staircase
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 2), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 183
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

12 sprytnych sposobów jak ocalić nasz świat

„12 sprytnych sposobów jak ocalić nasz świat” – daje do myślenia

Książka została napisana we współpracy ze wspaniałymi ludźmi ze Światowego Funduszu na rzecz Przyrody (World Wide Fund for Nature, WWF). Zapełniona jest opisami, drobnych, możliwych do zrealizowania przez każdego z nas a mających ogromny wpływ na naszą planetę.


Cassiano Boss

„Cassiano Boss”, Angelika Łabuda

Dwudziestosześcioletnia Anastasia Jones pracuje w punkcie nadawania paczek. Wiedzie normalne życie, które jednak jej nie zadowala. Szuka mężczyzny na stałe, lecz do tej pory żaden z kandydatów nie potrafił ujarzmić jej burzliwego temperamentu. Co więc się stanie, gdy na swojej drodze spotka niebezpiecznego gangstera z podejrzaną przeszłością?