ancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.

Co tym razem? „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene


Jesteście ciekawi co tym razem u Nancy Drew? Komu i w czym pomaga?

W Nowym Roku wracam do Was z II tomem „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene. W pierwszej części mieliśmy już okazję poznać Nancy, młodą detektyw. Tym razem Nancy została poproszona o pomoc przez swoją serdeczną przyjaciółkę Helen Corning w rozwikłaniu zagadki z duchem. Duch straszy w posiadłości ciotki Helen. Nancy postanawia tam pojechać i zamieszkać, aby dowiedzieć się, czy tam jest rzeczywiście jakiś duch. Czy Nancy dowie się, o co w tym chodzi? Czy dom jest rzeczywiście nawiedzony? W opowiadaniu mamy również motyw kryminalny związany z uprowadzeniem ojca dziewczyny? Czy Nancy będzie musiała wybierać, którą z zagadek ma rozwiązać najpierw? Czy jej ojcu grozi rzeczywiście niebezpieczeństwo?

Książka na jeden wieczór, ale za to, jak miło spędzony. Polecam każdemu, bez względu na wiek.Tytuł: Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.
Tytuł oryginału: Nancy Drew Mistery Stories The Hidden Staircase
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 2), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 183
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Blog książkowy - LIsty z wielkopolski - Piotr Goszczycki - zaczytanyksiazkoholik.pl

Podróż w świat intymnych listów – „Listy z Wielkopolski” autorstwa Piotra Goszczyckiego

Książka „Listy z Wielkopolski” autorstwa Piotra Goszczyckiego to niezwykła i pełna pasji podróż w świat listów. Osobiście nie byłoby tej publikacji, gdyby nie zaangażowanie autora, który jest między innymi pasjonatem podróżowania koleją.


Blog książkowy - Zła - Jarosław Derkowski - Zaczytanyksiazkoholik.pl

Czy mamy prawo oceniać czyjeś życie? – „Zła” Jarosława Derkowskiego

Książka „Zła” napisana przez Jarosława Derkowskiego zabiera czytelnika w mroczną podróż przez świat pełen tajemnic, niebezpieczeństw i podłości. Opowieść skoncentrowana jest wokół głównej bohaterki, Dominiki, która staje w obliczu swojej przeszłości i musi zmierzyć się z wewnętrznymi demonami, aby ocalić swoją rodzinę.