ancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.

Co tym razem? „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene


Jesteście ciekawi co tym razem u Nancy Drew? Komu i w czym pomaga?

W Nowym Roku wracam do Was z II tomem „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene. W pierwszej części mieliśmy już okazję poznać Nancy, młodą detektyw. Tym razem Nancy została poproszona o pomoc przez swoją serdeczną przyjaciółkę Helen Corning w rozwikłaniu zagadki z duchem. Duch straszy w posiadłości ciotki Helen. Nancy postanawia tam pojechać i zamieszkać, aby dowiedzieć się, czy tam jest rzeczywiście jakiś duch. Czy Nancy dowie się, o co w tym chodzi? Czy dom jest rzeczywiście nawiedzony? W opowiadaniu mamy również motyw kryminalny związany z uprowadzeniem ojca dziewczyny? Czy Nancy będzie musiała wybierać, którą z zagadek ma rozwiązać najpierw? Czy jej ojcu grozi rzeczywiście niebezpieczeństwo?

Książka na jeden wieczór, ale za to, jak miło spędzony. Polecam każdemu, bez względu na wiek.Tytuł: Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.
Tytuł oryginału: Nancy Drew Mistery Stories The Hidden Staircase
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 2), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 183
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Tajemnicze zapiski i rysunki w manuskrypcie sprzed 1300 lat odkryte w Anglii.2

Tajemnicze zapiski i rysunki w manuskrypcie sprzed 1300 lat odkryte w Anglii

Dzięki wspólnej pracy doktorantki Uniwersytetu w Leicester, a także twórców nowoczesnej technologii ArchiOx, umożliwiającej dostrzeżenie na powierzchniach tego, czego nie widać „gołym okiem”, w manuskrypcie liczącym niemal 1300 lat odkryto serię tajemniczych rysunków i zapisków dodanych prawdopodobnie przez kobietę-pisarkę.


Będzie skokowy wzrost cen książek? Tak przewiduje szefowa Polskiej Izby Książki

Będzie skokowy wzrost cen książek? Tak przewiduje szefowa Polskiej Izby Książki

„W związku z inflacją i rosnącymi cenami papieru będziemy musieli liczyć się z podwyżką cen okładkowych książek. 55 złotych za książkę nie powinno dziwić” – prognozuje Sonia Draga, prezeska Polskiej Izby Książki i właścicielka wydawnictw Sonia Draga oraz Debit.