ancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.

Co tym razem? „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene


Jesteście ciekawi co tym razem u Nancy Drew? Komu i w czym pomaga?

W Nowym Roku wracam do Was z II tomem „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene. W pierwszej części mieliśmy już okazję poznać Nancy, młodą detektyw. Tym razem Nancy została poproszona o pomoc przez swoją serdeczną przyjaciółkę Helen Corning w rozwikłaniu zagadki z duchem. Duch straszy w posiadłości ciotki Helen. Nancy postanawia tam pojechać i zamieszkać, aby dowiedzieć się, czy tam jest rzeczywiście jakiś duch. Czy Nancy dowie się, o co w tym chodzi? Czy dom jest rzeczywiście nawiedzony? W opowiadaniu mamy również motyw kryminalny związany z uprowadzeniem ojca dziewczyny? Czy Nancy będzie musiała wybierać, którą z zagadek ma rozwiązać najpierw? Czy jej ojcu grozi rzeczywiście niebezpieczeństwo?

Książka na jeden wieczór, ale za to, jak miło spędzony. Polecam każdemu, bez względu na wiek.Tytuł: Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.
Tytuł oryginału: Nancy Drew Mistery Stories The Hidden Staircase
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 2), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 183
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

„W jego oczach”, AT. Michalak

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek to kawaler i dobrze mu z tym; przypięta do niego łatka wiecznego imprezowicza i niegrzecznego chłopca bardzo do niego pasuje. Lubi kobiety, seks i poczucie władzy. Nigdy jednak nie sypia z kobietami, które dla niego pracują.


Chad Orzel "Śniadanie z Einsteinem. Zdumiewające zjawiska kwantowe wokół nas"

„Śniadanie z Einsteinem. Zdumiewające zjawiska kwantowe wokół nas”

Kot Schrödingera, który jest jednocześnie żywy i martwy, splątanie kwantowe, nazwane przez Einsteina upiornym działaniem na odległość, Bóg grający w kości z Wszechświatem – czy te obrazowe porównania opisują jedynie egzotyczną rzeczywistość kwantową, z którą mogą obcować wyłącznie fizycy? Nic podobnego!