Nancy Drew, Stary zegar, Carolyn Keene

Dla młodzieży – „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”, Carolyn Keene


Co może w sobie kryć stary zegar? Zapraszam do poznania historii młodej detektyw Nancy Drew pt. „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”

Zmierzam do Was z książką młodzieżową a co więcej, detektywistyczną, mianowicie „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara” (tom 1), autorstwa Carolyn Keene. Jak już zapewne wiecie, lubię od czasu do czasu przeczytać coś skierowanego dla ciut młodszego czytelnika. Jest to tego typu książka, przy której niedzielne popołudnie staje się wyjątkowo udane, mimo wszelkich przeciwności losu. Nancy jest osiemnastoletnią, miłą i bardzo lubianą dziewczyną. Córeczka prawnika nie potrafi momentami przejść obojętnie obok potrzebujących i zamienia się wówczas w detektywa. Nancy stara się rozwikłać tajemnicę spadku, który ma wpaść w ręce bardzo zaborczej rodziny, krzywdząc tym samym tych, którym spadek pomógłby w życiu czy spełnianiu marzeń. Młoda detektyw postanawia znaleźć drugi testament, który tym samym unieważni ten, który nie jest korzystny dla większości osób. Czy jej się to uda?

Polecam książkę każdemu, bez względu na to, czy jesteśmy młody, czy starszy. Nancy wprowadzi Cię w stan relaksu i odprężenia.Tytuł: Nancy Drew. Tajemnica starego zegara.
Tytuł oryginału: Nancy Drew. The Secret of the Old Clock.
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 1), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Zwyczajna kobieta, Anna Płowiec, zaczytanyksiazkoholik.pl

Anna Płowiec, „Zwyczajna kobieta”

Bohaterka tak normalna, że podążamy za nią całym sercem, angażując się w jej świat, który przez swą zwyczajność jest nam bliski. To opowieść o projekcjach, w jakie ubieramy codzienność. O uczuciach, które od zawsze towarzyszą związkom. Nie ma tu niespodziewanego spadku po bogatym krewnym, nie ma ucieczki na wieś, nie ma tajemniczego listu zmieniającego losy świata. Są za to codzienne emocje i rozterki, takie jak zachwianie zaufania do partnera, brak samoakceptacji, podejrzliwość


Blog książkowy - recenzje - Kompleks grzecznej dziewczynki - Elle Kennedy - zaczytanyksiazkoholik.pl

Dla romantycznych dusz – „Kompleks grzecznej dziewczynki”, Elle Kennedy

„Kompleks grzecznej dziewczynki” to pełna emocji i niespodzianek opowieść Elle Kennedy, która w najwyższym stopniu oddaje ducha romansu, szalonej zabawy i tęsknoty. Główną bohaterką jest Mackenzie „Mac” Cabot, mistrzyni spełniania oczekiwań, które narzucają jej wymagający rodzice, prestiżowa szkoła i długoletni chłopak. Jednak życie Mac zmienia się, gdy zmuszona jest