Nancy Drew, Stary zegar, Carolyn Keene

Dla młodzieży – „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”, Carolyn Keene


Co może w sobie kryć stary zegar? Zapraszam do poznania historii młodej detektyw – Nancy Drew.

Zmierzam do Was z książką młodzieżową a co więcej, detektywistyczną, mianowicie „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara” (tom 1), autorstwa Carolyn Keene. Jak już zapewne wiecie, lubię od czasu do czasu przeczytać coś skierowanego dla ciut młodszego czytelnika. Jest to tego typu książka, przy której niedzielne popołudnie staje się wyjątkowo udane, mimo wszelkich przeciwności losu. Nancy jest osiemnastoletnią, miłą i bardzo lubianą dziewczyną. Córeczka prawnika nie potrafi momentami przejść obojętnie obok potrzebujących i zamienia się wówczas w detektywa. Nancy stara się rozwikłać tajemnicę spadku, który ma wpaść w ręce bardzo zaborczej rodziny, krzywdząc tym samym tych, którym spadek pomógłby w życiu czy spełnianiu marzeń. Młoda detektyw postanawia znaleźć drugi testament, który tym samym unieważni ten, który nie jest korzystny dla większości osób. Czy jej się to uda?

Polecam książkę każdemu, bez względu na to, czy jesteśmy młody, czy starszy. Nancy wprowadzi Cię w stan relaksu i odprężenia.Tytuł: Nancy Drew. Tajemnica starego zegara.
Tytuł oryginału: Nancy Drew. The Secret of the Old Clock.
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 1), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Amnezja

„Amnezja” autorstwa Federico Axat

Naszym bohaterem jest John, trzeźwiejący alkoholik, rozwodnik i ojciec czteroletniej Jennie. Ma brata Alexa, który wraz ze wspólnikiem, najlepszym przyjacielem prowadzi własną firmę farmaceutyczną Meditek, prowadzącą badania nad nowym lekiem ESH. To thriller, którego na pewno nie zapomnisz. Dlaczego?


Rezydencja, Laura McHugh, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Rezydencja”, Laura McHugh

Arrowood jest najwspanialszą spośród wszystkich rezydencji stojących nad brzegiem Missisipi w południowej części stanu Iowa. Kryje jednak tajemnicę, której nigdy nie rozwikłano: zaginięcie przed dwudziestu laty dwóch bliźniaczek, którymi opiekowała się wtedy ich starsza siostra, Arden. Arrowoodowie po zaginięciu córek się rozwodzą i opuszczają wielki dom, który od pokoleń był siedzibą rodu.