Nancy Drew, Stary zegar, Carolyn Keene

Dla młodzieży – „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”, Carolyn Keene


Co może w sobie kryć stary zegar? Zapraszam do poznania historii młodej detektyw Nancy Drew pt. „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”

Zmierzam do Was z książką młodzieżową a co więcej, detektywistyczną, mianowicie „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara” (tom 1), autorstwa Carolyn Keene. Jak już zapewne wiecie, lubię od czasu do czasu przeczytać coś skierowanego dla ciut młodszego czytelnika. Jest to tego typu książka, przy której niedzielne popołudnie staje się wyjątkowo udane, mimo wszelkich przeciwności losu. Nancy jest osiemnastoletnią, miłą i bardzo lubianą dziewczyną. Córeczka prawnika nie potrafi momentami przejść obojętnie obok potrzebujących i zamienia się wówczas w detektywa. Nancy stara się rozwikłać tajemnicę spadku, który ma wpaść w ręce bardzo zaborczej rodziny, krzywdząc tym samym tych, którym spadek pomógłby w życiu czy spełnianiu marzeń. Młoda detektyw postanawia znaleźć drugi testament, który tym samym unieważni ten, który nie jest korzystny dla większości osób. Czy jej się to uda?

Polecam książkę każdemu, bez względu na to, czy jesteśmy młody, czy starszy. Nancy wprowadzi Cię w stan relaksu i odprężenia.Tytuł: Nancy Drew. Tajemnica starego zegara.
Tytuł oryginału: Nancy Drew. The Secret of the Old Clock.
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 1), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Włoska miłość, Weronika Tomala, zaczytanyksiazkoholik.pl

Zakazany owoc w powieści „Il professore. Włoska miłość” autorstwa Weroniki Tomali

Bohaterką powieści jest Magda, studentka piątego roku sztuki. Dziewczyna jest sama na świecie. Nie ma już nikogo bliskiego. Wykładowcą sztuki włoskiej jest profesor Matteo Bartollini. Przystojny Włoch kradnie serca młodym studentkom, imponuje im nie tylko wyglądem, ale również wiedzą. Jest to jednak


Jaskółki z Czarnobyla

„Jaskółki z Czarnobyla”, Morgan Audic

Ponad 30 lat po wybuchu elektrowni w Czarnobylu Morgan Audic powraca do jednej z najbardziej przerażających historii w dziejach świata. Przez Prypeć, teren dawnej zony, przetaczają się wycieczki turystów zafascynowanych nuklearnym wysypiskiem postsowieckiego świata. Podczas jednej z wycieczek zostaje znalezione zmasakrowane ciało mężczyzny.