Autostopem przez życie

Dla fanów podróży – „Autostopem przez życie”, Przemysław Skokowski


Czy trzeba mieć miliony, żeby podróżować po świecie? Niekoniecznie. Czasami wystarczy wielka pasja, odwaga i konsekwencja. „Autostopem przez życie”.

Coś dla tych, co lubią poczuć dreszczyk emocji związany z podróżami – „Autostopem przez życie”. Czytając książkę, miałam wrażenie, jakby jej autor siedział obok i opowiadał mi opisane wydarzenia i przygody. Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, co sprawia, że czyta się ją przyjemnie. To jest jedna z tych książek, których nie oceniam pod względem warsztatu literackiego, którym jest napisana. Wiem, że nie napisał jej pisarz, tylko zwykły chłopak, który postanowił pojechać sobie autostopem do Indii. Mnie osobiście przeniosła do świata autora. Razem z Przemkiem śmiałam się, dźwigałam plecak, płakałam, modliłam się i oczami wyobraźni widziałam mijające przed jego oczami krajobrazy. Czytając „Autostopem przez życie”, można się oderwać od rzeczywistości i wraz z Przemkiem wyruszyć w podróż. Jest to książka, która zmienia myślenie o podróżowaniu stopem i otwiera wiele nowych horyzontów. Myślę, że dla niektórych książka może stać się inspiracją do nowego sposobu na poznawanie świata.Tytuł: Autostopem przez życie
Autor: Przemysław Skokowski
Wydawnictwo: MUZA
Data wydania: 21-05-2014
Ilość stron: 432
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Paleta emocji”, Renata Czaban-Kryczka

Łucja ulega wypadkowi samochodowemu i jako pierwszy pomocy udziela jej przystojny policjant Bartosz. Będąc pod urokiem kobiety, postanawia zdobyć jej względy. Czy dzięki miłości Bartosza, uda się jej zapomnieć o Dominiku, z którym jest w ciąży?


Pełna optymizmu powieść – „Czego się nie robi dla mężczyzny”

Ach Ci mężczyźni, a może ach my kobiety „Czego się nie robi dla mężczyzny”, to książka idealna na wakacyjny wypoczynek. Lekka do czytania, momentami zabawna, w żartobliwy sposób ukazująca jak czasem to, co małe i nieważne dla mężczyzny ma wielką wagę dla kobiety.