Stażystka

Alicja Sinicka oddaje nam kolejną mocną historię z morderstwem w tle – „Stażystka”


Pokusa, strach i tajemnica. Uczucia, które oplatają jak pnącza róż – „Stażystka”.

Po tym, jak moje pierwsze spotkanie z twórczością Alicji Sinickiej miało miejsce przy książce „Winna”, do „Stażystki” podeszłam na spokojnie, gdyż wiedziałam, że będzie to przyjemna lektura. A jest to thriller psychologiczny, co mnie bardzo ucieszyło. Z reguły nie mam problemu w rozwikłaniu zagadki, jaką daje mi pisarz na kartach książki, tak tutaj do samego końca nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Od początku źle obstawiałam, kto stoi za morderstwami, stąd też nie małe było moje zaskoczenie na samym końcu. Naszą bohaterką jest Klaudia, która potrzebuje pieniędzy, aby móc za kilka miesięcy otworzyć z przyjaciółką klub fitness. W związku z tym postanawia wysłać CV, odpowiadając na ogłoszenie o staż w Oławskiej firmie Skalski. Do tej pory nie miała prostego życia. W wieku 12 lat została osierocona i, aby radzić sobie w życiu, była utrzymanką bogatych, starszych mężczyzn. Oferta stażu ma jej pomóc, aby nie wracać do tego etapu w swoim życiu. Jej szefem jest Marek Skalski, który ma bzika na punkcie symetrii. Jest ona tutaj kluczowa we wszystkich sferach jego życia.

Co symetria będzie miała wspólnego z Klaudią? Czy staż okaże się dla dziewczyny wybawieniem i pozwoli jej na zmianę swojego życia i spełnienie marzeń? Czy Klaudia wda się w romans z szefem? Jaki udział we wszystkim, co spotka Klaudię, będzie miała żona Skalskiego, Ewa? A może jest ktoś trzeci, kto postanowił się mścić? Ale na kim i za co?

Zachęcam Was serdecznie do przeczytania książki, jeśli chcecie poczuć zniecierpliwienie przed tym, co ma się za moment wydarzyć.Tytuł: Stażystka
Autor: Alicja Sinicka
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 29.01.2020
Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Para spod numeru 9 - Claire Douglas - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Para spod numeru 9″, Claire Douglas

Kiedy ciężarna Saffron Cutler przeprowadza się ze swoim chłopakiem, Tomem, do domu pod numerem 9 Skelton Place, ostatnią rzeczą, której się spodziewa to odkrycie przez robotników ciała. Dwóch ciał. Kryminalistycy twierdzą, że ciała zostały pogrzebane w tym miejscu przynajmniej 30 lat wcześniej, co prowadzi policję do przesłuchania byłej właścicielki domu, Rose.
Rose choruje na Alzheimera, co oznacza, że jej pamięć jest


Przemysław Piotrowski

Przemysław Piotrowski najpopularniejszym autorem kryminałów. W rankingu pokonał Remigiusza Mroza i Stephena Kinga

Czytelnicy uznali, że Przemysław Piotrowski jest w Polsce popularniejszym pisarzem od Stephena Kinga, Remigiusza Mroza czy Wojciecha Chmielarza.