Żyć jak Mały Książę

Żyć jak Mały Książę

Autor: Stéphane Garnier


Opis książki:

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta”… Pora więc im to przypomnieć! „Mały Książę” uważany jest za jedną z najważniejszych i najbardziej inspirujących książek, jakie kiedykolwiek powstały. Dla wielu czytelników była to opowieść, z której uczyli się, jak poświęcać czas na prawdziwe życie, kochać i być odważnym, a także jak w dorosłym świecie zachować w sobie radość dziecka.
Czerpać wiedzę od Małego Księcia po prostu trzeba: by lepiej żyć ze sobą, z najbliższymi, z nieznajomymi. W świecie, gdzie każdy czuje się czasem zagubiony, warto wziąć czasem przykład z głównego bohatera książki i na chwilę się zatrzymać, aby rozejrzeć się wokół siebie.
Jeśli przyjmiesz zasady opisane w tej opowieści, Twoje życie zmieni się na zawsze: zapanuje w nim spokój, swoboda i czułość. Zajrzyj do mojego poradnika, by dowiedzieć się, jak to zrobić – a pewien mały trener pokaże Ci, jak poradzić sobie ze światem, który nas wszystkich czasem wyczerpuje i przekracza.

Stéphane Garnier jest autorem wielu bestsellerowych poradników z francuskiej serii „Żyć jak…”.Jego książki o filozofii pewnych czworonogów spod znaku „Żyć jak kot!” sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy i przetłumaczone zostały na prawie 40 języków.


Poznaj inne książki

Bezmiar Wymiarów

Bezmiar Wymiarów Bezmiar Wymiarów

Tomasz Dawidowicz

Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny

Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny

Wioletta Sawicka

Esesman i Żydówka Esesman i Żydówka

Justyna Wydra

Szczęście w pudełku po zapałkach

Szczęście w pudełku po zapałkach Szczęście w pudełku po zapałkach

Ewelina Maria Mantycka

Przygody skrzata Jagódki. Zegar z kukułką i inne opowiadania

Przygody skrzata Jagódki. Zegar z kukułką i inne opowiadania Przygody skrzata Jagódki. Zegar z kukułką i inne opowiadania

Ewa Stadtmüller

Fałszerka obrazów

Fałszerka obrazów Fałszerka obrazów

Barbara A. Shapiro


Dodaj komentarz