Zaginiona

Zaginiona

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Zaginiona” to thriller kryminalny amerykańskiej mistrzyni gatunku, podziwianej przez Harlana Cobena, Lee Childa i Tess Gerritsen.

Gdy ktoś, kogo kochasz znika bez śladu – jak daleko się posuniesz, by odzyskać ukochaną osobę? Dla byłego profilera FBI, Pierce’a Quincy’ego, właśnie zaczął się najgorszy koszmar: na opuszczonym odcinku autostrady w Oregonie znaleziono porzucony samochód. Z włączonym silnikiem i damską torebką na siedzeniu kierowcy.

Po Rainie Conner, jego żonie, z którą jest w separacji, nie było już ani śladu. Czyżby w końcu dogonił ją jeden z duchów z burzliwej przeszłości? A może jej zniknięcie miało związek z jakąś sprawą, nad którą oboje pracowali – choćby okrutnego podwójnego zabójstwa lub domniemanego znęcania się nad głęboko zaburzonym dzieckiem – i którą Rainie wzięła sobie za bardzo do serca? Wraz ze swoją córką, agentką FBI Kimberly Quincy, Pierce walczy z lokalnymi władzami, ścigając się z czasem i gorączkowo poszukując odpowiedzi na pytania, których boi się zadać.

Jest jednak ktoś, kto wie, co stało się tamtej nocy, i już kontaktował się z prasą. Jego warunki są jasne: chce pieniędzy, władzy i sławy. Jeśli nie dostanie tego, czego żąda, Rainie odejdzie na dobre. Zegar tyka nieubłaganie, a Pierce rozpoczyna desperackie, pełne wstrząsających przeżyć poszukiwanie zabójcy, najgorszej prawdy i miłości swojego życia, którą być może utracił już na zawsze. Czasami to, że bardzo kogoś kochasz, to wciąż za mało.


Poznaj inne książki

Ania na uniwersytecie

Ania na uniwersytecie Ania na uniwersytecie

Lucy Maud Montgomery

Ślady dusz: Podszewka zaświatów Ślady dusz: Podszewka zaświatów

Paula Uzarek

Opowieści o świętych

Opowieści o świętych Opowieści o świętych

Carey Wallace

Siedem lat ciemności

Siedem lat ciemności Siedem lat ciemności

Jeong You Jeong

Miłość w cieniu rewolucji

Miłość w cieniu rewolucji Miłość w cieniu rewolucji

Maja Jaszewska

Dom na granicy

Dom na granicy Dom na granicy

Anna Wojtkowska-Witala


Dodaj komentarz