Ostatni dowód

Ostatni dowód

Autor: Jeffery Deaver


Opis książki:

„Ostatni dowód” to trzeci tom trzymającej w napięciu serii o Colterze Shaw.

Minęło zaledwie kilka godzin od wstrząsających wydarzeń z „Do jutra„, a Colter Shaw już znalazł się w San Francisco, by podjąć się misji, którą jego ojciec rozpoczął lata temu. Nadszedł czas, aby odnaleźć zaginioną torbę kurierską z dowodami mogącymi zniszczyć korporację odpowiedzialną za setki, a nawet tysiące zgonów.
Podążając za enigmatycznymi wskazówkami, Shaw zaczyna bawić się w kotka i myszkę z przedstawicielami firmy. Nagle jednak wydarzenia nabierają tempa: tylko coś, co znajduje się w torbie, może uratować rodzinę, na którą korporacja wydała wyrok śmierci. Podczas realizacji misji Shaw otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od kogoś, z kim od dawna nie miał kontaktu. Razem odkrywają, że poszukiwany przez niego obiekt może wywołać katastrofę na ogromną skalę.
„Ostatni dowód” to pełen zwrotów akcji wyścig z czasem, by ocalić niewinnych ludzi od śmierci i… ukryć cenną zawartość torby, aby nie wpadła w niepowołane ręce.

Jeffery Deaver jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik, przez kilka lat współpracował z gazetami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na amerykańskiej giełdzie. Zalicza się go do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w Stanach Zjednoczonych. Światową sławę przyniósł mu zekranizowany „Kolekcjoner kości”.


Poznaj inne książki

Tajemnica Żółtego Kła

Tajemnica Żółtego Kła Tajemnica Żółtego Kła

Erin Hunter

Edukacja małego dziecka

Edukacja małego dziecka. Tom 17 Edukacja małego dziecka. Tom 17

Urszula Szuścik, Ewa Ogrodzka-Mazur, Anna Szafrańska

Złodziejka

Złodziejka Złodziejka

Sarah Waters

Siostry

Siostry Siostry

Michelle Frances

Niebo bez ptaków

Niebo bez ptaków Niebo bez ptaków

Danuta Brzosko-Mędryk

Nora

Nora Nora

Katarzyna Puzyńska


Dodaj komentarz