Ostatni dowód

Ostatni dowód

Autor: Jeffery Deaver


Opis książki:

„Ostatni dowód” to trzeci tom trzymającej w napięciu serii o Colterze Shaw.

Minęło zaledwie kilka godzin od wstrząsających wydarzeń z „Do jutra„, a Colter Shaw już znalazł się w San Francisco, by podjąć się misji, którą jego ojciec rozpoczął lata temu. Nadszedł czas, aby odnaleźć zaginioną torbę kurierską z dowodami mogącymi zniszczyć korporację odpowiedzialną za setki, a nawet tysiące zgonów.
Podążając za enigmatycznymi wskazówkami, Shaw zaczyna bawić się w kotka i myszkę z przedstawicielami firmy. Nagle jednak wydarzenia nabierają tempa: tylko coś, co znajduje się w torbie, może uratować rodzinę, na którą korporacja wydała wyrok śmierci. Podczas realizacji misji Shaw otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od kogoś, z kim od dawna nie miał kontaktu. Razem odkrywają, że poszukiwany przez niego obiekt może wywołać katastrofę na ogromną skalę.
„Ostatni dowód” to pełen zwrotów akcji wyścig z czasem, by ocalić niewinnych ludzi od śmierci i… ukryć cenną zawartość torby, aby nie wpadła w niepowołane ręce.

Jeffery Deaver jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik, przez kilka lat współpracował z gazetami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na amerykańskiej giełdzie. Zalicza się go do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w Stanach Zjednoczonych. Światową sławę przyniósł mu zekranizowany „Kolekcjoner kości”.


Poznaj inne książki

Kłamstwa arabskich szejków

Kłamstwa arabskich szejków Kłamstwa arabskich szejków

Marcin Margielewski

Bruno Whatever

Bruno Whatever Bruno Whatever

Leo Gramski

Polowanie

Polowanie Polowanie

Bernard Minier

Dziewczyna z kabaretu

Dziewczyna z kabaretu Dziewczyna z kabaretu

Manula Kalicka

Nauki dla często komunikujących. Trzecie niedziele 1953-1983

Nauki dla często komunikujących. Trzecie niedziele 1953-1983 Nauki dla często komunikujących. Trzecie niedziele 1953-1983

Ks. Aleksander Woźny

Chąśba

Chąśba Chąśba

Katarzyna Puzyńska


Dodaj komentarz